🇱🇻ATSAUKSME | L'OCCITANE Cherry Blossom Shower Gel & Hand Cream

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Nezinu kā jūs, bet es vairs nevaru sagaidīt pavasari. Man ir sajūta, ka esmu kā lācis, kurš dzīvo savā migā (aka uz dīvāna pie Netflix) un vienkārši gaida, kad beidzot uzspīdēs saulīte un sāksies  dzive. Savā Jaunumu video jau minēju šos divus produktus no L'OCCITANE Cherry Blossom līnijas, un domāju, ka varam iepazīties nedaudz tuvāk. Varbūt piesauksim pavasari !

Cherry Blossom ir limitēta kolekcija, kas guva iedvesmu no Provansas ķiršu koku pļavām. Izrādās, ka mainoties gadalaikiem, ķiršu ziedi uzzied dažādās krāsas : pavasarī tie ir balti, vasarā - spilgti sarkani, bet rudenī maigi zaļi. Aromātu, vannas produktu un ķermeņa kopšanas līdzekļu kolekcija godina pirmos, sniegbaltos pavasara ziediņus.

L'Occitane Cherry Blossom Shower Gel

Limitētās kolekcijas dušas želeja ar ķiršu ziedu aromātu neatstās vienaldzīgas tās, kuras mīl vieglas augļu un ziedu smaržas. Unikālās formas pudelīte, kas atgādina šķibu rombu, ir rotāta ar ķiršu ziedu tekstūru, un vienkārši kliedz pēc pavasara ! Pati formula ir ļoti patīkama un nesausina ādu. Tā, protams, neatstās ķermeni tik zīdaini maigu, kā dušas eļļas, bet, ja vien āda nav izteikti sausa, ikdienā neprasīsies pat losjons. Dušas želeja atstāj uz ādas ļoti vieglu, gandrīz nemanāmu augļu un ziedu aromātu. 

CENA L'OCCITANE Cherry Blossom Cerisier Pastel Shower Gel € 14.50 | 250 ml

L'Occitane Cherry Blossom Hand Cream

Bez liekiem pārspīlējumiem varu teikt, ka šis ir viens no maniem mīļākajiem roku krēmiem ever. Un tas ir ļoti daudz teikts no cilvēka, kurš lielāko apzinātās dzīves daļu ir pavadījis ignorējot šāda beauty produkta esamību. Bagātināts ar Šī sviestu, ķiršu ziedu ūdeni un ķiršu ekstraktu, šis rozīgais krēms padara roku ādu fantastiski maigu un zīdainu. Krēma tekstūra ir salīdzinoši viegla un ātri iesūcas, neatstāj taukainu sajūtu. Man personīgi īpaši patīk arī pats iepakojums gan materiāla, gan dizaina ziņā.

CENA L'OCCITANE Cherry Blossom Cerisier Pastel Hand Cream € 8.00 | 30 ml


YOU MAY ALSO ENJOY