🇱🇻ATSAUKSME | L'OCCITANE Repairing Shampoo & Conditioner

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Kā jau minēju iepriekšējā rakstā, manu dušas rituālu ir pārņēmuši L'OCCITANE produkti. Zīmols piedāvā vairākas matu kopšanas līnijas - pret izkrišanu, krāsotiem matiem, nostiprinošo un matus atjaunojošo. Tieši pedējo - Repairing Shampoo & Conditioner, es šomēness testēju.

Francijā patentētais šampūns sastāv no anti-lūzuma kompleksa, kas apvieno sevī 5 aizsardzības ēteriskās eļļas : Ilang-ilang, saldo apelsīnu, lavandas, ģerānijas, angelika, kā arī aminoskābes un saldo mandeļu eļļu. Šampūna aromāts man ļoti atgādina skujkoku mežu (un bārdas šampūnu, haha), savukārt kondicionierī vairāk jūtamas ir saldās notis. 

Iepriekš biju lietojusi SCHWARZKOPF BC Fibre Force līniju, kas novērsa matu lūšanu un lieliski tos stiprināja. Nedaudz bažījos, ka mainot produktus, šis efekts varētu mazināties, taču tā nenotika. Par bojātiem manus matus vairs nosaukt nevarēja, tāpēc arī atjaunojošo iedarbību es īstu nesajutu. Pēc mazgāšanas ar šampūnu un kondicionieri mati ir patīkami maigi, gandrīz nepūkojās un viegli veidojās. Aromāts matos saglabājās kādu diennakti, taču nav uzbāzīgs. Vienīgais mīnuss ir korķītis, kuru ļoti grūti un neērti atvērt. 

CENA L'OCCITANE Repairing Shampoo € 5.00 | 75 ml // € 18.00 | 300 ml


IESKATIES ARĪ ŠEIT