🇱🇻ATSAUKSME | L'OCCITANE Amande Shower Oil, Néroli et Orchidée Body Milk & Precious Cleansing Foam

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Dažreiz atliek vien atsvaidzināt savu dušas produktu plauktiņu un ikvakara rituāls pieņem pavisam citu noskaņojumu. Šobrīd manā vannasistabā dominē zīmols L'OCCITANE, ar kura produktiem tā pa īstam sāku iepazīties tikai pavisam nesen. Francijas Provansas iedvosmotais zīmols ražo produktus saskaņā ar organiskas kosmētikas vadlīnijām un līdzekļu testēšanā neizmanto dzīvniekus - pieminu to jau sākumā, jo man pašai šie punkti ir ļoti svarīgi !

L'OCCITANE Mandeļu Dušas Želeja / Eļļa

Nekad iepriekš nebiju lietojuši dušas eļļu, tāpēc tāpēc biju nedaudz nobažījusies. Pat nezinu, par ko - tagad pašai smiekli nāk ! Pēc mazgāšanās ar šo dušas eļļu āda ir tik maiga un patīkama, ka neprasās pat nekāds losjons. Produkts ir bagātināts ar mandeļu eļļu un lipīdiem, kuri ne tikai mitrina ādu, bet arī saglabā tās dabīgo mitruma līmeni. Puto vidēji, taču izlietojums nav mega-liels. Dušas eļļai piemīt salds (bet ne šķebinošs) aromāts ar uni-sex notīm, kurš neatstāj pēdas uz ķermeņa. Vienīgais mīnuss ir korķītis, kuru ir ļoti grūti atvērt pat ar īsiem nagiem.

CENA L'OCCITANE Amande Shower Oil €7.00 | 75 ml

L'OCCITANE Ķermeņa Pieniņš Néroli & Orchidée

Lai gan pēc Mandeļu Dušas Eļļas nekāda papildus mitrināšana neprasās, es tāpat dažreiz uzklāju šo pieniņu, jo man tas vienkārši nu ļoti patīk. Pats pieniņš ir maigi rozā krāsā un momentāli iesūcas, pateicoties plānajai tekstūrai. Pēc uzklāšanas jūtams svaigs ziedu aromāts ar šķipsniņu saldumiņa, kurš neuzkrītoši par sevi atgādina vēl vairākas stundas. Pieniņš labi mitrina ādu un ir ideāls produkts ikdienas lietošanai. P.S. tiem, kuri nezina (kā es) - Neroli ir ēteriskā eļļa, kura tiek iegūta no rūgtā apelsīna koka. 

CENA L’OCCITANE Néroli et Orchidée Body Milk €6.50 | 50 ml

L'OCCITANE Salmenes Attīrošas Putas

Vai man vēlreiz ir jāatgādina, ka putas ir mans mīļākais sejas attīrīšanas produkts ? Haha. Ar šīm putām mazgāju seju katru vakaru (lietoju 1-2 spiedienus) un mēneša laikā esmu izlietojusi tieši pusi no mazās pudelītes. Ar salmenes ziedūdeni un ciedru ekstraktu bagātinātās putas attīra ādu no netīrumiem, sviedriem un no dekoratīvās kosmētikas, izņemot skropstu tušas un lainerus, kuriem izmantoju divfāžu noņēmēju. Putas nepadara ādu sausu vai savilktu - tieši otrādi nomierina un nedaudz atsvaidzina (vai man vismaz tā liekas aromāta dēļ). Lietoju kopā ar Fore Luna un šī kombinācija ir bomba !

CENA L'OCCITANE Precious Cleansing Foam €9.00 | 50 ml


YOU MAY ALSO ENJOY