🇱🇻ATSAUKSME | MADARA Exfoliating Oil-To-Milk Face Scrub & Daily Defence Balm

Zīmolu MADARA es zinu jau sen, bet tā īsti iedraudzēties nav sanācis. Ziniet kā ir, kad skaties uz kādu cilvēku lielākā kolektīvā un domā baigi foršs izskatās, bet līdz īstai komunikācijai tā arī lieta neaiziet. Tāpat arī es - staigāju gar skatlogiem, reizēm ienācu apskatīt pāris produktus, bet līdz kosmētikas maciņam neviens līdz šim tā arī nenonāca.

Zinu, ka daudzas tiešām fano par šo zīmolu - esmu redzējusi pilnus vannasistabas plauktiņus ar MADARA kosmētiku. Līdz manīm arī nonāca pāris produkti, kurus lietoju jau vairāk nekā mēnesi - sejas skrubis un DD krēms. 

MADARA Exfoliating Oil-To-Milk Face Scrub

Par MADARA Exfoliating Oil-To-Milk Face Scrub biju lasījusi vairākas negatīvas atsauksmes, tāpēc (loģiski) man bija ļo-oti interesanti to izmēģināt. Saskarē ar ādu skrubim ir jāpārvēršas pienam līdzīgā formulā un maigi jāattīra āda. Well, well... Neskatoties uz to, ka baltā tekstūra pārvēršas putu-veidīgā formā, skrubī esošie melnie punktiņi tomēr paliek cieti un diezgan abrazīvi.

Sejai pat nemēģināju lietot (un neiesaku), taču citām ķermeņa zonām, piemēram, pēdām vai plaukstām, tas lieliski der. Skrubja sastāvs ir bagāts ar dažādām eļļām : saulespuķu, aprikoču kauliņu, auzu un rīcineļļu, kuras padara ādu maigāku. 

CENA 5.50 EUR | 12.5ml // 60 ml | 23.50 EUR

MADARA Daily Defence Balm

Universālais MADARA Daily Defence Balm ļoti ātri ieguva manas simpātijas. Pirmkārt, iepakojums man šķiet apburošs (izskatās, ka LV ir cits dizains, jo šādu tūbiņu atradu somu e-veikalā). Šo krēmu var lietot uz sausas ādas jebkurā vietā - uz sejas, lūpām, elkoņiem, pēdām, kutikulām. Sastāvā esošās Ziemeļu lāceņu eļļa un smiltsērkšķu eļļa mitrina, baro un mīkstina ādu, pasargājot to pat no sala un skarba vēja.

Vasaras periodā sejas āda neprasīja tik spēcīgu produktu, taču mīkstas pēdiņas es ieguvu nedēļas laikā (vīlīte + šis krēms uz nakti). Mēģināju klāt arī uz lūpām, taču konsistence ir pārāk šķidra manai gaumei (toties lūpas mīkstina labi !). Krēmam ir viegla, svaiga meža smarža, kas nebūt nelīdzinās ierastajam MADARA kosmētikas aromātam. Izcils produkts tiem, kuri cīnās ar sausām ādas zonām - jūtu, ka tas būs mans nr.1 glābējs ziemā !

CENA 15 EUR | 60 ml

Kuri ir jūsi mīļākie MADARA produkti ? Kurus man būtu vērts izmēģināt ?


YOU MAY ALSO ENJOY