🇱🇻ATSAUKSME | MADARA SOS Hydra Recharge Cream & Hydra Repair Intensive Serum

Nesen es biju aizdomājusies, kāda būtu ideāla kosmētika ? Man ir svarīga efektivitāte, patīkama smarža un bonusā skaists iepakojums. Ja vēl šis iedarbīgais, aromātiskais līdzeklis, iepakots skaistā tūbiņā ir dabīgs - dream came true. Izskatās, ka MADARA SOS Hidro-Reģenerējošs Krēms un Intensīvi Atjaunojošs Hidro-Serums atbilst visiem kritērijiem !

Abus produktus sāku lietot septembra sākumā, kad sejas āda, neskatoties uz visām manām pūlēm, nebija tāda, kā man patiktos. Ne gluži sausa, bet... Tieši tobrīd es sapratu, ko nozīmē dehidrēta sejas āda. Tieši šādai - jutīgai, savilktai un sausai ādai ir paredzēti MADARA SOS produkti. Gan krēmu, gan serumu var lietot jebkura tipa ādai, neatkarīgi no vecuma (nejauciet ādas tipu ar stāvokli - dehidrēta var būt gan sausa, gan taukaina / kombinēta āda).

Krēma un seruma aktīvās sastāvdaļas :
* ziemeļu peonijas ekstrakts - intensīvi mitrina un nodrošina pretnovecošanās iedarbību,
• linsēklu ekstrakts - rūpējas par dziļu un intensīvu mitrināšanu un nostirpina ādas aizsargbarjeru,
• hialuronskābe - atjauno ādas veselīgo mirdzumu,
• biešu betaīns - nomierina ādu.

Esmu iemīļojusi šo produktu kombināciju tieši no rīta - sāku ar Intensīvi Atjaunojošo Hidro-Serumu un pēc kādas minūtes klāju Hidro-Reģenerējošo Krēmu. Līdzekļi ātri iesūcas ādā un dod tūlītēju efektu - āda kļūst maigāka un dzīvīgāka. Mēģināju krēmu lietot vienu pašu, taču efekts nav tik izteikts kā kopā ar serumu. Abi produkti ir gandrīz vienādi tekstūras un neuzbāzīgās saldās smaržas ziņā (man serums šķita nedaudz biezāks par krēmu).

Ja nezinātu, ka MADARA ražo dabīgu kosmētiku, mierīgi varētu novietot šos produktus high class kosmētikas kategorijā gan iepakojumu dizaina, gan maigās tekstūras un smaržas dēļ. Esmu tiešām priecīga un lepna par to, ka dabīgā kosmētika iegūst aizvien izsmalcinātākas aprises, nerunājot par to, ka tas ir vietējais ražojums #pārfanojos.


YOU MAY ALSO ENJOY