🇱🇻Make-Up Trendi 2016

Otrā daļa stāstam par to, kas būs modē nakamajā gadā ! Kopumā ir vērojama tendence uz tumšiem toņiem un vamp stilu, make-up ir jāizskatās tā, itkā sieviete būtu pati uzkrāsojusies (t.i. ne pārāk perfekti - dirty make-up). Modē būs nepārgruzīts tēls, bet par konkrētākām tendencēm lasi tālāk !

Gadījumā, ja palaidāt garām iepriekšējo rakstu par Anti-Triendiem 2016, atgādinu, ka no modes iziet: pārāk perfektas uzacis, spilgts ombre, izteikts retro stils (īpaši 50-tie), izstiepta kaķacs un lainera un sarkanas lūpukrāsas kombinācija. Bet tagad par to, kas būs modē 2016. gadā !

1. Nude
Uzkrāsoties tā, lai neizskatītos uzkrāsojusies - tā es centos paskaidrot šo terminu vīriešiem (kuri, protams, nesaprata, kāpēc būtu jākrāsojas tā, lai nebūtu redzams make-up). 

2. Strobings
Sēžu un domāju, vai man ir jāstāsta, ka strobing ir izcelto sejas daļu izgaismošana, jo liekas, ka jūs taču noteikti to zināt. Īstenībā šī tehnika ir tikpat sena kā konturēšana, bet pateicoties fancy nosaukumam liek mums ticēt savai unikalitātei.

3. Wet Effect
Tā teikt, stiprs strobing, kad seja izskatās mitra. Vispār, modē ir a la after sex tēls, kas nozīmē - izspūruši mati, piesārtuši vaigi, izsmērēta skropstu tuša un, jā, nedaudz piesvīduši vaigi.

4. 20-tie gadi
Jūs noteikti domājāt, kas tad nāks sievišķīgo 50-to gadu vietā ? 20-tie ! Tumšs smokey eye ar paceltu iekšējo kaktiņu, tumša lūpukrāsa un noslēpumains glamūrs.

5. Smokey Eyes
Ja neesiet gatavi 20-to gadu smokey eye, variet veidot arī mierīgākas dūmakainas acis. Jebkurā veidā, tieši šī tehnika būs īpaši aktuāla 2016. gadā.

6. Melna lūpukrāsa
Gan pavisam melna, gan tumši, tumši sarkana vai violeta lūpukrāsa. Triks, par kuru mums pastāstīja prezentācijā - piejaukt melnu acu zīmuli jebkurai lūpukrāsai, lai iegūtu aktuālo toni. 

7. Tumšas acis un tumšas lūpas
Ne visām un ne visur, bet... smokey eyes tiks apvienotas ar trendīgo melno lūpukrāsu. 

8. Viegls ombre uz lūpām
Lai gan izteikts ombre pazudīs, neliels, gandrīz nemanāms efekts tomēr paliks modē. Droši izmanto dažu toņu atšķirības, lai iegūtu pilnīgas lūpas.

9. Diamond mirdzums iekšējos acs stūrīšos
Īpaši mirdzošs acs iekšējais stūrītis papildinās smokey eyes. Īpaši labi izskatās Make Up For Ever Diamond Powder.

10. Gliteri
Gan pavisam nedaudz, gan diezgan daudz - gliteri iznāk uz skatuves. Nezinu kā jūs, bet es priecājos. Bet varbūt manī vēl ir Ziemassvētku noskaņa.

11. Sakoptas uzacis
Atcerieties kuplās, dabīgās uzacis, kuras nāca pēc šauro svītriņu modes ? Un tad vēl perfekti uzzīmētās platās uzacis ? Šajā jomā mēs atgriežamies saprāta robežās - dabīgas un sakoptas uzacis - piekoriģēta forma, izķemmētas un, ja nepieciešams, viegli iekrāsotas.

12. Maroon krāsa
Pagājušā gada aktuālā vīnsarkanā krāsa kļuva tumšāka un 2016. gada modernākā krāsa būs maroon. Atklāsim to no jauna acu ēnās un zīmuļos.

Ko jūs domājiet par jaunajiem 2016. gada make-up trendiem ? Kuri liek vilties un kuri sajūsmina ? 

Bildes no Pinterest


YOU MAY ALSO ENJOY