Linda

Tikai par pašu labāko.
Dzīvesstila blogs par skaistumkopšanu, modi un
iekšējo izaugsmi.

MAKE-UP TRIKS : Produktu Miksēšana

MAKE-UP TRIKS : Produktu Miksēšana

Neesmu make-up eksperts, lai veidotu pamācības, bet gribu dalīties ar dažiem trikiem, kurus ikdienā izmantoju. Šoreiz par dažādu produktu jaukšanu un miksēšanu.

1. PRAIMERIS + TONĀLAIS KRĒMS

Viens no populārakajiem make-up trikiem, kuru es izmantoju gandrīz katru dienu. Sajaucot tonālo krēmu ar praimeri, var iegūt vieglas konsistences produktu, kurš izlīdzina sejas toni un noslēpj visas nepilnības.

2. GAIŠS + TUMŠS TONĀLAIS KRĒMS

Tas nav vieglākais triks, bet mans mīļākais ! Domāju ka katrai ir vērts iemācīties uzjaukt sev piemērotu toni. Vislabāk ir lietot viena zīmola un vienas līnijas produktus, jo tie perfekti saplūdīs. Vēl viens bonuss - ar gaišo un tumšo tonālo krēmu var konturēt seju.

3. LŪPUKRĀSA + TONĀLAIS KRĒMS

Sajaucot lūpukrāsu ar tonālo krēmu, tā kļūst mazāk spilgta un matēta - īpaši piemērota dienas laikam. Es parasti izspiežu nedaudz tonālā krēma uz rokas, paņemu ar otiņu lūpukrāsu un turpat uz rokas sajaucu abus, pirms klāju uz lūpām.

4. ACU ĒNAS + FIKSATORS

Birstošo acu ēnu problēma ir atrisināta. Paņem acu ēnas ar otu, uzsmidzini make-up fiksatoru no 20 cm attāluma un klāj uz plakstiņiem. Īpāsi piemērota šī tehnika būs mirdzošajām acu ēnām, kuras bieži vien nokrīt zem acīm.


IESKATIES ARĪ ŠEIT

Kā Es 21 Dienu Cēlos Saullēktā

Kā Es 21 Dienu Cēlos Saullēktā

Koki. Saulriets. Miers.

Koki. Saulriets. Miers.