MAKE-UP TRIKS : Produktu Miksēšana

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Neesmu make-up eksperts, lai veidotu pamācības, bet gribu dalīties ar dažiem trikiem, kurus ikdienā izmantoju. Šoreiz par dažādu produktu jaukšanu un miksēšanu.

1. PRAIMERIS + TONĀLAIS KRĒMS

Viens no populārakajiem make-up trikiem, kuru es izmantoju gandrīz katru dienu. Sajaucot tonālo krēmu ar praimeri, var iegūt vieglas konsistences produktu, kurš izlīdzina sejas toni un noslēpj visas nepilnības.

2. GAIŠS + TUMŠS TONĀLAIS KRĒMS

Tas nav vieglākais triks, bet mans mīļākais ! Domāju ka katrai ir vērts iemācīties uzjaukt sev piemērotu toni. Vislabāk ir lietot viena zīmola un vienas līnijas produktus, jo tie perfekti saplūdīs. Vēl viens bonuss - ar gaišo un tumšo tonālo krēmu var konturēt seju.

3. LŪPUKRĀSA + TONĀLAIS KRĒMS

Sajaucot lūpukrāsu ar tonālo krēmu, tā kļūst mazāk spilgta un matēta - īpaši piemērota dienas laikam. Es parasti izspiežu nedaudz tonālā krēma uz rokas, paņemu ar otiņu lūpukrāsu un turpat uz rokas sajaucu abus, pirms klāju uz lūpām.

4. ACU ĒNAS + FIKSATORS

Birstošo acu ēnu problēma ir atrisināta. Paņem acu ēnas ar otu, uzsmidzini make-up fiksatoru no 20 cm attāluma un klāj uz plakstiņiem. Īpāsi piemērota šī tehnika būs mirdzošajām acu ēnām, kuras bieži vien nokrīt zem acīm.


IESKATIES ARĪ ŠEIT