🇱🇻MANS MAKE-UP | 9 to 5

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Cilvēki, kā jūs to dariet ? Tie, kuri strādā ofisos, 5 dienas nedēļā, no 9 līdz 18 - kur jūs atrodiet laiku un enerģiju DZĪVOT ?

Es ticu, ka katram no jums kaut kas vairāk par darba pienākumiem. Vieniem tas ir sapnis par savu biznesu, citiem tas ir vienkārši hobijs, kuram gribās veltīt laiku. Pelnoša vai nepelnoša nodarbe, kura liek sirdij gavilēt un prātam atslēgties no ikdienas realitātes. 

Nopietni !! Kurās stundās jūs darbojaties ar savām lietām ?! Godīgi sakot, visa šī ofisu sistēma man liekas bezjēdzīga. Īpaši kreatīvajās profesijās, kuras mūsdienās parādās aizvien vairāk. Es neesmu slinķe un neloloju izlūziju par 4 stundu darba dienu (lai gan….). Esmu gatava strādāt, bet nu lūdzu nenosakiet no cikiem līdz cikiem man tas jādara. 

Un vēl es esmu pūce. Taču, diemžēl, visa pasaule griežas pēc cīruļu ritma. Es varu atlikt visus hobijus un iet gulēt 22-23, bet nekad nejutīšos pietiekoši izgulējusies, ceļoties 7os. Šī neizgulēšanās negatīvi ietekmē veselību un, protams, arī darba kvalitāti. Tikpat labi jūs variet likt cīruļiem koncentrēties un darīt svarīgu vai kreatīvu darbu 9os vakarā. Nada. (Šajā pasaulē strādāt 21os šķiet kaut kas neprātīgs , vai ne ?!)

IZMANTOTIE PRODUKTI

SEJA
L'OREAL Nude Magique Cushion
BOBBI BROWN Intensive Skin Serum Concealer #8 Natural
BOBBI BROWN Brightening Finishing Powder
DOUGLAS Oriental Palace Bronzing Powder
COLLISTAR Strobing Look Blusher + Eye Shadows + Highlighter #01 Pink Tones

ACIS
MAKE UP FOR EVER Aqua Brow #30 Dark Brown
DOUGLAS MAKE-UP Eyeshadow Base
DOUGLAS MAKE-UP The Kajal #01 Ultra Wonderblack
MAYBELLINE The Blushed Nudes
LANCÔME Grandiôse Liner
LANCÔME Grandiôse Extrême Mascara

LŪPAS
NYX Intense Butter Gloss #03 Toasted Marshmallow

Katru rītu, braucot uz darbu, es redzu daudzas izdzisušas sejas. Cilvēki, kuri ir samierinājušies, kuri vairāk nedomā, jo tas ir pārāk sāpīgi. Viņi ieslēdz pirmdienas rītā work mood un kā zombiji noeksistē līdz piektdienas vakaram. Viņi pat nepamana skumjas savās acīs, kuras es vēl pagaidām redzu. 

Es negribu teikt, ka ofisa darbs ir slikts. Kā viss šajā dzīvē - tas ir relatīvs. Ir cilvēki, kuriem patīk šāda veida ikdiena, kuriem tā ir ērti. Taču es uzskatu, ka šī ir tikai viena no sistēmām un uzņēmumiem vajadzētu strikti izvērtēt, vai tiešām tā ir piemērota viņu darbiniekiem. 

Šeit ir foršs TED Talk par to, kāpēc darbs ofisos nav produktīvs.

Gribu dzirdēt jūsu domas ! Ja jūs strādājiet 9 to 5 - kā balansējiet darbu un hobiju ?
Vai jums patīk ofisa darbs ? Kāda būtu jūsu ideālā darba forma ?


YOU MAY ALSO ENJOY