🇱🇻MANS MAKE-UP | Make This Day Count

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Augusts. Wow. Skolas laikā šajā dienā man iestājās panika, jo līdz brīvlaika beigām palika tikai mēnesis. Atskaitot grāmatu un drēbju iepirkšanu, izlasītās literatūras atskaiti un tamlīdzīgas lietas - pat vēl mazāk. Tagad šīs sajūtas ir gandrīz jau aizmirstas, un noteikti aizmirsīsies arī bezrūpīgais jaunības laiks (kurš gan šobrīd liekas megasvarīgs. Tāpat kā skola 15 gadus atpakaļ.).

Pēc vairākām nedēļām attopoties piektdienā un nesaprotot, kur palika visas dienas starp to piektdienu un pirmdienu, es apņēmu jaunu moto : MAKE THIS DAY COUNT. Jā, katra diena nevar būt ideāla un piepildīta ar satriecošiem notikumiem, taču katra diena var būt IZDZĪVOTA. Izjusta, pārdomāta un priecīga, nevis noeksistēta pie piecām sērijām un načos.

Es jau pieminēju, ka sāku strādāt jaunā darbā, kas (diemžēl) iekļauj sevī ofisa laiku. Pirmajā nedēļā vakaros jutos pārgurusi (hello agrie rīti, mēs laikam nekad neiedraudzēsimies) un atnākot mājās burtiski iegāzos dīvānā uz palikšanu. No vienas puses es negribēju neko darīt, bet no otras puses mani grauza apziņa, ka es nedaru neko jēdzīgu. Vienā tādā vakarā es vienkārši saņēmos un poļubomu uzrakstīju bloga rakstu. Un ziniet, es jutos tik LABI. Piekususi, bet laimīga.

IZMANTOTIE PRODUKTI

SEJA
DIOR Diorskin Forever #020
MAKE UP FOR EVER Full Cover #02
BOBBI BROWN Intensive Skin Serum Concealer #8 Natural
MAYBELLINE Master Control #02 Medium
DOUGLAS MAKE-UP Lost in Galaxy Maxi Highlighter #01
MAKE UP FOR EVER HD Powder
CLINIQUE Check Pop / Blush Pop #01 Ginger Pop

ACIS
MAKE UP FOR EVER Aqua Brow #30 Dark Brown
BOBBI BROWN Intensive Skin Serum Concealer #8 Natural
CLINIQUE Lid Pop #03 Cocoa Pop
ESTÉE LAUDER Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara #B85 Black

LŪPAS & NAGI
COLLISTAR Professional Lip Pencil #18
NYX Liquid Suede #05 Orange County
GOLDEN ROSE Rich Color Nail Lacquer #50

Lai neizvērstu savu stāstu par grāmatu (gan jau pieskaršos šai tēmai vēl daudzas reizes), atkārtošu vēlreiz pašu galveno - MAKE THIS DAY COUNT. Ar mīlestību, ar prieku, ar sarunām, ar darbiem, ar cilvēkiem un hobijiem. Dariet jebko, kas jums sagādā prieku - kaut vai 15 minūtes. Jūs esiet to pelnījuši.


YOU MAY ALSO ENJOY