🇱🇻MANS MAKE-UP | Marts

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Marts ir mans iekšējās transformācijas mēnesis.

Es nekad neesmu bijusi skaudīgs cilvēks, bet... pēdējā laikā aizvien vairāk jūtu sevī augam šo nelabo īpašibu / ieradumu. Par to, ka šī sakne ir nezāle, saka nevis bērnībā mācītie principi (aka skaust nav labi), bet gan praktiskā pieredze. Bez tās skaudības bija daudz labāk un es gribu atgriezties tur, atpakaļ. 

Kas piesauca šo zvēru ? Es nezinu. Droši vien, ka pati. Kad visi apkārt (t.i. internets) skandē, ka tev ir jācīnās par saviem sapņiem, jākoncentrējas uz mērķiem un jākāpj pāri bailēm, lai tu varētu pamosties savā istabā ar baltajām sienām (un pinterest quotes), nomazgāt seju ar Oskia, uzvilkt Acne boots, paķert YSL pasteļsomiņu un doties dzert mandeļu piena kapučīno, snapjot katru soli ar 6S. 

Agrāk man arī bija lieli sapņi (pat vēl grandiozāki nekā tagad !!) un stipra ticība, ka es tos sasniegšu (pat vēl spēcīgāka nekā tagad !!). Liku ķieģelīti pie ķieģelīša būvējot savu vīziju un paralēli izbaudīju vienkāršo dzīvi. Vienvārdsakot, es necepos. Nu, labi, nedaudz cepos, bet es neskaudu ! Viņam ir - lai ir, es arī gribu - ar laiku dabūšu ! 

Zinu, ka laime nav ne naudā, ne foloweros, ne fancy ielūgumos vai dāvanās. Tā ir mazajos ikdienas mirķļos - pirmajos saules staros, ceriņu smaržā, mammas pankūkās, draudzeņu sarunās, vienkāršā kopābūšanā. Darbaholisma robeža nav nostrādātajās stundās vai ķeksīšos To-Do listē. Tā ir attieksmē pret sevi un apkārtējiem. Es centīšos to atcerēties un ravēt savu emociju dārziņu. 

Man liekas, ka sanāca tāds drūms raksts, bet ceru, ka nesaskumāt ! Lai jums jauka šī nedēļa ! Atrodiet kaut ko, par ko papriecāties un padalieties ar to ar vienu cilvēku !

IZMANTOTIE PRODUKTI

SEJA
TEAology White Tea Face Perfecting Finisher
MAKE UP FOR EVER Ultra HD Foundation #Y235
MAKE UP FOR EVER Full Cover #02
CLINIQUE Lid Pop #03 Cocoa Pop
CLINIQUE Check Pop / Blush Pop #01 Ginger Pop
DOUGLAS MAKE-UP Lost in Galaxy Maxi Highlighter #01

ACIS
MAKE UP FOR EVER Eyebrow Pencil #04
DOUGLAS MAKE-UP The Kajal #01 Ultra Wonderblack
ORIFLAME The One Eye Shadow Pencil Smokey # Jet Black
INGLOT Freedom System Eye Shadow Matte #331Green
COLLISTAR Strobing Look Blusher + Eye Shadows + Highlighter #01 Pink Tones
ORIFLAME Giordani Gold Liquid Eyeliner #Black
BOBBI BROWN Smokey Eye Mascara

LŪPAS & NAGI
STENDERS Lip Balm Cranberry
COLLISTAR Professional Lip Pencil #18
COLLISTAR Rosetto Art Design #20 Coral Non Fermarne
LANCÔME Vernis in Love #149 Jaune Grands Boulevards


YOU MAY ALSO ENJOY