🇱🇻MANS MAKE-UP | Saulriets

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Apsolījos sev rakstīt par produktiem make-up postos, bet uz nedēļas beigām parasti sakrājas domas un emocijas, ar kurām gribas padalīties. Šobrīd es mācos būt iecietīga un izturēties ar mīlestību pret cilvēkiem, lietām un situācijām. 

Tā ir laba sajūta. Un, nē, tas neaizņem daudz laika un neatrauj no maniem darbiem. Kādreiz es ignorēju telefona zvanus un ziņas un atzvanīju, kad bija brīvs brīdis (jo tā dara produktīvi cilvēki - viņi neļauj, lai kāds iztraucē svarīgos darbos). Tagad es atbildu vienmēr, jo mani cilvēki ir mana prioritāte. Viņi zvana, jo tas ir svarīgi - pat, ja sarunas laikā man tā nešķiet. Dažreiz es zvanu tuvākajiem, jo man ir nepriecīgi un man VAJAG, lai viņi paceļ un parunājas kaut minūti.

Tiklīdz šķiet, ka esmu bez piecām minūtēm Zen un mana iekšējā pasaule stāv mierā apkārtējā vētrā un mīlestība strāvo no visiem galiem... BOOM ! Viss sākas ar mazu neapmierinātību par atkal netīru grīdu koridorā, lai gan es vakar vakarā izmazgāju, pie kuras pielīpst pārāk karsts laiks ārā un beidzās kafija mājās līdz vienā brīdī attopos eksplodējam par VISU.  

Un kad negantais dusmu, aizkaitinājuma un lamu vilnis ir aizgājis (pēc stundām četrām), krastā paliek tikai dubļi un drazas. Un tad es sēžu un domāju - kāpēc, kāpēc, kāpēc. Nožēloju katru pateikto un nodomāto vārdu. Nožēloju, ka tā vietā, lai izbaudītu brīnišķīgu savas dzīves dienu, izmetu to miskastē. Es nevaru garantēt, ka dusmas un aizkaitinājums vairs nepiezagsies, bet apsolu sev, ka dzīšu tos prom, tiklīdz pamanīšu tuvojamies.  

IZMANTOTIE PRODUKTI

SEJA
INGLOT Under Makeup Base
DIOR Diorskin Forever #020
BOBBI BROWN Intensive Skin Serum Concealer #8 Natural
MAKE UP FOR EVER HD Powder
DOUGLAS Oriental Palace Bronzing Powder
COLLISTAR Strobing Look Blusher + Eye Shadows + Highlighter #01 Pink Tones

ACIS
MAKE UP FOR EVER Aqua Brow #30 Dark Brown
NYX Eye Shadow Base #02
INGLOT Freedom System Eye Shadow Matte #60
NYX Hot Singles #06 Bad Seed Rebels
NYX Be Fierce Palette #S124
COLLISTAR Strobing Look Blusher + Eye Shadows + Highlighter #01 Pink Tones
DOUGLAS MAKE-UP The Kajal #01 Ultra Wonderblack
BOBBI BROWN Long-Wear Gel Eyeliner # Black Ink
BOBBI BROWN Smokey Eye Mascara
LANCÔME Grandiôse Extrême Mascara

LŪPAS & NAGI
LANCÔME Juicy Shaker #151 Cherry Symphony
L’OREAL Nail Lacquer #440 Cherry Macaron

Apsveicu ar jūlija sākšanos ! Ceru, ka vasaras pirmā trešdaļa jums pagāja godam. Mīliet apkārtējos, un noteikti mīliet sevi ! 


YOU MAY ALSO ENJOY