Mans Rudens Skaistuma Rituāls

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Es mīlu nedēļas nogales. Pēdējā laikā tās izskatās aptuveni šādi : gulēt pēc iespējas ilgāk, dzert kafiju ar iebiezināto pienu un lutināt sevi ar mīļākajiem skaistumkopšanas līdzekļiem.

MATIEM

Nesen atklāju zīmolu Alterna Haircare, kas kļuva par manu favorītu acumirklī. Visi produkti ir veidoti no ekoloģiskām sastāvdaļām un dara brīnumus ar maniem spurainajiem matiem (starp citu, zīmola līdzīpašniece ir aktrise Keitija Holmsa). Matu maskai Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque ir nepieciešamas tikai 5 minūtes, lai iekļūtu mata iekšienē un pabarotu to. Esmu sajūsmā par to, cik gludi un veselīgi mani mati kļūst pēc katras lietošanas reizes.

SEJAI

Christian Breton Masque De Beaute Dry Skin izglāba manu sejas ādu pavasarī (kad es to lietoju 2,3,4 reizes nedēļā - daaaudz vairāk, nekā rekomendēts). Pēc vasaras pauzes atkal atgriezos pie šī brīnumlīdzekļa. Uzklāju vakarā un atstāju uz nakti kā krēmu, jo maska ļoti labi iesūcas, neatstājot pēc sevis nospiedumus.

ACĪM

Mans pirmais acu krēms Christian Breton Precious Gold Eye Cream (25 gadi, kā nekā, pieprasa !!). Tas redzami samazina tumšos lokus zem acīm, bet visvairāk man patīk mazie mirdzumiņi, kuri paliek pēc krēma uzklāšanas.

ĶERMENIM

Neesmu no tiem, kuri noklāj sevi ar losjoniem / sviestiem / krēmiem katru dienu, bet reizi nedēļā man patīk palutināt ķermeni ar ko īpašu. The Body Shop Vanilla Body Butter liek man smaržot pēc konditorejas (viena no mīļākajām smaržām pasaulē). 

Ko tu dari brīvdienās ? Kādi ir tavi mīļākie sevis lutināšanas produkti ?


IESKATIES ARĪ ŠEIT