🇱🇻MUFE Lekcija | Pro Sculpting Palette, Eyebrow Pencils & Lipsticks

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Februāra Make Up For Ever lekcijā mums prezentēja jauno līniju Pro Sculpting, kurā ietilpst konturēšanas palete sejai, uzacu zīmuļi un lūpukrāsas. Produkti ir radīti gan ikdienas lietošanai, gan profesionālām vajadzībām.

Pro Sculpting Palette ir pieejama 5 variācijās - ikvienai ādas krāsai. Divas gaišākās #20 un #30 ir jau izpārdotas Rīgā ! Konturēšanas palete sastāv no 4 toņiem : gaiša, tumša, gaiša ar mirdzumiem un rozīga / persiku. Ikdienā, ja ir laba āda, ar to var izveidot dabīgu make-up, pat nelietojot tonālo krēmu. Krēmveida formula ir ļoti viegla, būvējama no gandrīz caurspīdīgas līdz izteiktai un piešķir dabīgu satīna finišu. Paletei komplektā nāk ilustrēta instrukcija, kura parāda kā konturēt dažādas sejas formas. Vislabāk lietot plakano tonālā krēma otiņu vai mazo kabuki otiņu ar mākslīgajiem sariņiem.

Pro Sculpting Eyebrow Pencil, manuprāt, ir labākais izgudrojums ever. Vienā galā ir saplacināts zīmulis, ar kuru ērti iezīmēt trūkstošos matiņus. Otrā galā ir ķemmīte, bet pa vidu atrodas matēts pūderis izgaismošanai, kuru ērti lietot ar komplektā esošo aplikatoru. 

Pro Sculpting Lip ir divi vienā : lūpukrāsa un izgaismotājs. Lūpukrāsai ir apaļš galiņš, kurš ērti piegulst lūpu formai. Otrā galā ir izgaismotājs ar aplikatoru. Starp citu, šobrīd vispopulārākais trends ir apakšējās lūpas kaktiņu izgaismošana. 

Prezentācijas laikā make-up māksliniece izveidoja šādu dabīgu grimu.

FotoJet Collage 01.jpg

IZMANTOTIE PRODUKTI 

Skin Equalizer #4 Nourishing Primer
Mat Velvet+
Ultra HD Concealer
Pro Sculpting Palette
Pro Sculpting Eyebrows
Pro Sculpting Lips


YOU MAY ALSO ENJOY