🇱🇻ATSAUKSME | Make Up For Ever Ultra HD Foundation

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Īsi prms Jaungada es uzdāvināju sev Make Up For Ever Ultra HD Foundation. Daudzus gadus biju uzticīga Face & Body, ik pa laikam izmēģinot kaut ko jaunu / citu / lētāku, kas vienmēr lika vilties uz atgriezties pie jau ierastā tonālā krēma. Neslēpšu, arī šoreiz lauzos starp abiem, bet ņemot vērā labās atsauksmes un manu vēlmi pēc kaut kā sedzošāka, noriskēju pamēģināt (nezinu kā jums, bet man tonālā krēma izvēle ir nopietns solis - kā nekā, tās būs attiecības vismaz pusgada garumā).

Bravo Galerija Centrs konsultantei MUFE veikalā, kura 1 minūtes laikā, ar pirmo mēģinājumu, atrada manu ideālo toni Y235 - Ivory Beige. Ilgi nestiepjot garumā : jā, jā, jā produkts ir visu uzslavu vērts ! Visvairāk baidījos, ka tas būs par smagu ikdienai, kas, protams, izrādījās pilnīgas muļķības.

peppercakes-mufe-ultra-hd-foundation

Produkts ir ārkārtīgi būvējams - ar to var iegūt jebkuru sedzamības pakāpi, sākot no pašas vieglākās līdz pat pilnīgai. Es ikdienā lieku pavisam plānu kārtu (uz pusi mazāk nekā iepriekš, pie kā ir jāpierod, jo roka spiež ārā daudz vairāk). Pamanīju, ka biezāka tonālā kārta izceļ sauso ādu uz pieres, tāpēc ir ļoti svarīgi maksimāli sagatavot seju make-up uzklāšanai. Laba ziņa - katrā iepakojumā atradīsi dāvanu - testeri STEP 1 Skin Equalizer No.3 Hydrating Primer. Man ar to pietika divām pasakainām reizēm, bet arī uz dienas krēma Ultra HD klājas un turās pieklājīgi labi (es lietoju vai nu EISENBERG Anti-Aging Face Cream, vai TEAology Skin Perfecting Finisher).

Svarīga lieta, kuru mums pastāstīja vienā no MUFE semināriem - Ultra HD nav ieteicams klāt no rokas, tāpēc ka saskarē ar ādu tas uzreiz aktivizē savas īpašības un tas, kas nonāk uz sejas, vairs nav 100% efektīvs. Labāk produktu izspiest uz make-up paplātes (tā to lietu sauc ?) un klāt ar otu vai spondžu. Es personīgi spiežu pa drusciņai uz pašas otas. Finišs ir dabīgs - ne pārāk matēts, ne izteikti mirdzošs / satīna.

peppercakes-mufe-ultra-hd-foundation

Vai jūs mēģinājāt MUFE Ultra HD ? Ierakstiet savas atsauksmes komentāros !


YOU MAY ALSO ENJOY