🇱🇻ATSAUKSME | MAKE UP FOR EVER Water Blend

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Man personīgi tonālais krēms ir pats, pats svarīgākais make-up produkts. Ja pamats nav vienmērīgs un veselīgs, nepalīdzēs ne spilgta lūpukrāsa, ne stundu pludinātas acu ēnas. Pirmo reizi ar MAKE UP FOR EVER Face&Body es iepazinos pirms 8 gadiem un kopš tā laika vienmēr atgriezos tieši pie šī zīmola tonālajiem līdzekļiem - vai tas būtu F&B vai HD. Rudens sākumā daudzu iemīļotajam Face&Body iznāca update - Water Blend

Tāpat kā priekšgājējs, arī Water Blend ir ļoti vieglas tekstūras tonālais krēms. Tā sastāvā ir 80% ūdens, samazināts silkonu daudzums un pievienotas vielas, kuras rūpējas par sejas ādu (pēc daudzu gadu pieredzes varu teikt, ka MUFE tonālie līdzekļi ne vienkārši nebojā ādu, bet padara to tiešām labāku). Sortimentā ir 20 toņi, kuri pēc numuriem atbilst MUFE Ultra HD tonālajiem krēmiem.

Kā jau redzat bildēs, Water Blend izlīdzina sejas ādas toni, bet īsti nenomaskē lokus zem acīm un izteiktākos apsārtumus. Tas ideāli saplūst ar ādu un, piemeklēts pareizajā tonī, vispār nebūs redzams ! Man īpaši patīk satīna finišs, kurš piešķir ādai veselīgu mirdzumu. Lai iegūtu lielāku sedzamību, es iesaku to uzklāt ar otu nevis ar beauty blender - savādāk vispār nekas nebūs redzams. Parasti ikdienā lietoju 3 pumps, kas ir vairāk nekā ar citiem tonālajiem, tāpēc jūtu, ka izlietošu to salīdzinoši ātrāk, kas būtu vienīgais mīnuss. 

Water Blend noteikti patiks tām, kuras mīl dabīgu make-up un netiecas pēc full coverage. Tas lieliski strādā arī kā bāze zem make-up un der jebkura tipa ādai (un neķeras sausas ādas zvīņās !). Iesaku arī tām, kurām ikdienā jānēsā make-up visu dienu, jo āda no tā nepiekūst un pēcpusdienā nav sajūtas, ka gribas visu notīrīt un nomazgāt seju. Produkts noteikti nav no lētajiem, bet skaistā un veselīgā sejas ādā ir vērts ieguldīt !

CENA MAKE UP FOR EVER Water Blend €43 | 50 ml 


YOU MAY ALSO ENJOY