🇱🇻Novembra Favorīti

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Apsveicu visus ar decembra iestāšanos ! Piparkūku, mandarīnu, karstvīna, kakao un Ziemassvētku dziesmu / filmu sezona ir oficiāli atklāta ! Bet pirms mēs ienirstam svētku gatavošanās virpulī, neliels atskats uz novembra favorītiem.

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo & Conditioner

Alterna Haircare ir salīdzinoši jauns zīmols Latvijā - tas ir redzams veikalu plauktos vien pāris mēnešus, bet es jau esmu paspējusi tā produktus tik ļoti iemīļot ! Šonedēļ izspiedu pēdējās pilītes no šampūna un kondicioniera (crying face). Noslēpums ir tajā, ka produkti iekļūst matu iekšienē un baro tos no iekšpuses, padarot stiprākus, gludākus un veselīgākus, nevis tikai aizpilda, lai vizuāli radītu gludu matu efektu. Cenas ziņā šis zīmols gan ir ierindojams vairāk augstajā galā, bet katrs eiro ir tā vērts. Ja vēlies pamēģināt kadu produktu no Alterna, es iesaku matu masku Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque - mani mati vienkārši atdzīvojās !

Bourjois 123 Perfect CC Cream No.2

Ļoti gribēju izmēģināt kaut ko no BB / CC krēmiem un uzdūros šim veikalā Douglas - ar atlaidi tikai 10 EUR. Godīgi sakot, negaidīju neko īpašu, jo biju ļoti vīlusies Bourjois Happy Light Foundation. BET ! CC krēms mani patīkami pārsteidza - tas ir diezgan viegls, bet sedzošs un ideāli nomaskē visus apsārtumus. Rezultātā sanāk vienmērīgs sejas tonis ar dabīgu, gandrīz matētu finišu. Viennozīmigi labākais savā cenu kateggorijā.

Bobbi Brown Long Wear Gel Eyeliner Black

Runājot par perfektiem laineriem - lūk, viens no tiem ! To ir viegli uzklāt, bet tas nav galvenais, jo ir vairāk nekā daudz laineru, kuru uzklāšana nesagādā grūtības. Problēmas sākas pēcpusdienā, vai ne ? Tikai ne ar šo laineri - tas turās visu dienu, nenospiežas ne uz apakšējā, ne augšējā plakstiņa, neizsmērējas un spēj izturēt pat lietu. Notīru to ar parasto kosmētikas noņēmēju (so, nothing special).

Bobbi Brown Ultra Fine Eyeliner Brush

Protams, klāt pie lainera nāk arī otiņa. Visu dzīvi es izmantoju slīpo otiņu, bet izrādās, ka maza, plakana otiņa ar noapaļotu galiņu ir tikpat laba.

Make Up For Ever Eyebrow Pencil No.4 Dark Taupe

Šis ir mans ne vien novembra favorīts, bet dzīves favorīts (vismaz pēdējo 5 gadu). Lai gan mētājos starp Aqua Brow un Eyebrow Pencil, šoruden atgriezos pie zīmuļa. Man ļoti patīk, ka atkarībā no tā, cik stipri piespied to, var iegūt dažādu rezultātu. Un, protams, noturība - visu dienu, jebkuros laikapstākļos uzacis turās perfekti.

Kādi ir jūsu novembra favorīti ? Ko būtu vērts izmēģināt decembrī ?


YOU MAY ALSO ENJOY