🇱🇻ATSAUKSME | NYX Strobe of Genius & Ultimate Shadow Palette

Man laikam sākās decembra stress, kad šķiet, ka jāpaspēj tik daudz kas izdarīt līdz jaunā gada sākumam ! Sapratu, ka man ir paprāva kaudzīte ar produktiem, par kuriem vēl neesmu pastāstījusi, tāpēc esiet gatavas bombardēšanai tuvāko nedēļu laikā.

Novembra sākumā apmeklēju NYX meistarklasi ar instagrammeri no ASV @iluvsarahii, kur saņēmu dāvaniņu ar vairākiem zīmola produktiem. Domāju, ka par vecajiem labajiem lūpu produktiem nav jēgas stāstīt, taču gribu pievērst jūsu uzmanību divām jaunām paletēm.

NYX Strobe of Genius Illuminating Palette

Ļoti ilgi nesanāca šo paleti nofotografēt, bet nevarēju nociesties nelietojot, tāpēc nācās gandrīz mēnesi būt ļoooti uzmanīgai. Visi 7 izgaismotāji ir ļoti mirdzoši, pigmentēti un viegli klājas. Variējot produkta daudzumu, var lietot gan vieglam dienas grimam, gan efektīvam vakara make-up, gan editorial style izgaismojumam. Es sāku lietot arī kā acu ēnas - izskatās superīgi Ziemassvētku grimā !

CENA NYX Strobe of Genius Illuminating Palette €17.90

 NYX Strobe of Genuis svatči uz tonālā krēma.

NYX Strobe of Genuis svatči uz tonālā krēma.

NYX Ultimate Shadow Palette Smokey & Highlight

Viena brīnišķīga palete, man jāsaka ! 16 aktuāli toņi matētos un mirdzošos finišos piestāvēs jebkurai acu krāsai. Jārēķinās ar to, ka uzklāšanas laikā ēnas pavisam nedaudz birst, taču uz plakstiņiem turās visu dienu bez problēmām. Vēl pieejamas tādas pašas paletes arī 3 citās krāsu kombinācijās. Gaidiet daudz jaunus make-up ar šo paleti, jo es gribu izmēģināt katru ēnu.

CENA NYX Ultimate Shadow Palette Smokey & Highlight €17.90

 NYX Ultimete Shadow Palette svatči - 1. un 2. rinda.

NYX Ultimete Shadow Palette svatči - 1. un 2. rinda.

 NYX Ultimete Shadow Palette svatči - 3. un 4. rinda.

NYX Ultimete Shadow Palette svatči - 3. un 4. rinda.

NYX produktus var iegādāties NYX veikalā Aspazijas bulvārī 32, Stockamann un Douglas.


YOU MAY ALSO ENJOY