🇱🇻ATSAUKSME | ORIFLAME Featherlight Mascara, Lipstick & Loose Eyeshadow

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Reti rakstu par tā saucamo drugstore make-up, tāpēc varētu likties, ka esmu make-up snobs (kas nebūt tā nav - es nepeldos Dior lūpukrāsās un ekskluzīvās smaržās). Vienkārši reti kad šie produkti izsauc wow es to gribu pastāstīt visiem efektu. Kā jau minēju septembra favorītos, ORIFLAME The One Featherlight kolekcija ir mani ļoti patīkami pārsteigusi !

ORIFLAME The One 5-in-1 Colour Stylist Lipstick Featherlight

Tieši lūpukrāsas iekaroja manu sirdi no pirmās lietošanas reizes. Abām krāsām pigments ir FANTASTISKS. Krēmīgā formula viegli klājas arī bez zīmuļa palīdzības un pieklājīgi turās savas 3-4 stundas. Nesmejieties, bet man ļoti patīk, kā lūpukrāsas noēdas - tās vienmērīgi paliek blāvākas (nevis pazūd no vidus, atstājot iekrāsotas kontūras, kā to dara vairums citu lūpukrāsu). Lūpukrāsām ir dabīgs satīna finišs un tās ir ļoti patikamas uz lūpām. Tonis Taupe Touch ir mans ideālais nude, savukārt spilgti rozā Coral Caresse ar nepacietibu gaidīs vasaru.

ORIFLAME The One Loose Eye Shadow

Birstošās ēnas ir ķēpa, es zinu. Taču dažreiz kad ir vairāk laika un gribās paspēlēties ar make-up, tās ļoti noder. Galvenais ir atcerēties lietot daa-audz fiksējošā spreja pa taisno uz otas, iemērktas birstošajās ēnās. Šādā kombinācijā ēnas turējās uz plakstiņa ļoti labi, izteiksmīgi atklājot maigo persiku krāsu. Lai gan spīdums nav over the top, es gan liktu šīs ēnas vakara kategorijā, jo dienas gaismā tās tomēr izskatīsies nedaudz par daudz (saku no personīgās pieredzes). Tonis Peach Twinkle ir pietiekoši neitrāls, lai piestāvētu ikvienai un papildinātu dažnedažādus grimus.

CENA ORIFLAME The One Loose Eye Shadow €6.90   

ORIFLAME The One Featherlight Mascara

Ja jums patīk skropstu tušas ar dabīgu efektu - nedaudz garuma, nedaudz kupluma un krāsas, tad šī noteikti būs arī jūsu favorīts ! Es pat teiktu, ka tā varētu būt manis izslavētās Estée Lauder skropstu tušas lētāka alternatīva. Īsis sakot : manas skropstas, bet labākas. Man nebija nekādu problēmu ar nobiršanu, izsmērēšanos vai noņemšanu, taču pagaidām arī laikapstākļi mūs ir želojuši, tākā redzēs, kas būs ziemā. Pagaidām tieši pēc šīs tušas sniedzas roka ikdienā un brīvdienās.

CENA ORIFLAME The One Featherlight Mascara €8.90

Visi aprakstītie produkti darbībā ! Esmu ļoti apmierināta ar visu produktu kvalitāti un izskatu. Manuprāt, ORIFLAME The One Featherligh līnija piedāvā vienus no labākajiem produktiem budžeta make-up kategorijā.


YOU MAY ALSO ENJOY