🇱🇻ATSAUKSME | Oriflame Giordani Gold Eyeliner

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Visu dzīvi veiksmīgi izvairījos no šāda tipa acu laineriem, dodot priekšroku flomāsteriem (pirmais līmenis), vēlāk atklājot gēlveida lainerus burciņā (jutos gandrīz kā pro). Nesen manās rokās tomēr nonāca mitrais acu laineris - laikam Visums uzskatīja, ka esmu tam gatava.

Pāris dienu laikā Oriflame Giordani Gold Eyeliner kļuva par manu go-to produktu. Pirmkārt, manu vizuālo uztveri priecē mīļākais krāsu salikums - melns ar zeltu. Otiņa atgādina flomāstera veida galiņu, taču īstenībā tā sastāv no smalkiem sariņiem, kuri veido tādu kā sašaurinājumu galā. Otiņas sari turas cieši kopā, ļaujot uzvilkt pat vissmalkāko līniju.

Formula klājas viegli un nožūst tieši īstajā laikā, lai nepaspētu nospiesties / nosmērēties uz augšējā plakstiņa. Neatradu norādi vai tā ir ūdensizturīga, bet varu apgalvot, ka tā ir ļo-oti noturīga. Vēl ne reizi šis laineris mani nepievīla, neskatoties uz Februāra laikapstākļiem (you know what I'm talking about). 

Ja man vajadzētu likt atzīmes, tad Oriflame Giordani Gold Eyeliner saņemtu 5/5. Otiņa ērta, klājas viegli, formula noturīga, iepakojums skaists un plašas iespējas variēt ar acu lainera līnijas stilu.


YOU MAY ALSO ENJOY