🇱🇻ATSAUKSME | Pien- DAIRY SPA - Face, Shower & Intim

Atceros kā bērnībā omīte stāstīja, ka senatnē turīgās sievas mazgājās pienā, lai būtu skaistākas. Man, kā bērnam, kurš varēja dzert pienu litriem, tā likās tāda izšķērdība ! Taču neskatoties uz to, galvā pazibēja doma par piena pakas iztukšošanu vannā. 

Pien- DAIRY SPA ir Latvijas zīmols, kurš piedāvā unikālus mazgāšanas līdzekļus sejai un ķermenim. Kā var noprast pēc nosaukuma, produktu sastāvā ir piens - precīzāk sakot, koncentrētas piena sūkalas, kuras aizvieto lielāko daļu ūdens (parasti mazgāšanas uz kopšanas līdzekļos 70-95% sastāva ir tieši ūdens). Produkti ir dabīgi, brīvi no sulfātiem, parabēniem, smaržvielām un alergēniem. 

Pien- DAIRY SPA Sejas Putas Normālai Ādai

Tas mirklis, kad es atklāju sejas attīrīšanas līdzekļus putu formā.... es noteikti kļuvu par laimīgāku cilvēku. Vairs nekādu rindu ar atsevišķiem produktiem acīm un sejai, vatīšu kalniem un sakairinātas ādas no berzēšanas (ja jums ir pacietība noturēt samitrināto vatīti pie skropstām līdz tuša nonāk - klanos un aplaudēju).

Pien- DAIRY SPA Sejas Putas ir paredzētas sejas attīrīšanai no rīta un vakarā. Sastāvā esošās piena sūkalas stimulē atjaunojošos procesus ādas šūnās un padara ādu maigu. Salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem, šīs putas nav tik tvirtas un puto nedaudz mazāk. Tās ļoti labi attīra sejas ādu no kosmētikas, taču ar acu make-up netiek galā, atstājot tumšas ēnas zem acīm (iesaku notīrīt skropstu tušu un laineri ar make-up noņēmēju pirms tam). Kopumā mana sausā āda jūtas patiešām labi pēc mazgāšanas - pat neprasās klāt krēmu. 

CENA 12.38 EUR | 180 ml 

Pien- DAIRY SPA Intīmās Ziepes

Man ir tāds punktiņš saistībā ar intīmo higiēnu - lietoju tikai maksimāli dabīgus kopšanas produktus. Ja vēl dušas želeju varu nopirkt šādu-tādu, tad intīmajā jomā manas prasības ir augstas un nelokāmas. 

Pien- DAIRY SPA Intīmās Ziepes atbilst visiem kritērijiem. Tās nesatur sulfātus, parabēnus, smaržvielas un alergēnus. Intīmās ziepes pēc tekstūras atgādina dušas želeju (bildīte zemāk). Tās viegli puto un delikāti attīra ādu, uzturot dabīgo pH līmeni. Sastāvā esošās piena sūkalas darbojas arī kā pretiekaisuma līdzeklis. Man īpaši patīk pudelītes forma un uzgalis, kurš ļauj ērti izspiest vajadzīgo produkta daudzumu - es varētu gandrīz visus vannas līdzekļus sapildīt tādos. 

CENA 10.96 | 250 ml

Pien- DAIRY SPA Dušas Želeja

Man ļoti patīk visi izmēģinātie produkti, bet dušas želeja patīk nu ļoti, ļoti. Pudelīte ar atskrūvējamo vāciņu izskatās tiešām stilīgi (lai gan nav pati ērtākā lietošanas ziņā, bet es piedodu praktiskumam dizaina vārdā). 

Pien- DAIRY SPA Dabīga Dušas Želeja ir piemērota jebkura tipa ādai. Mani pārsteidza tas, cik labi tā puto (vai ir vēl kāds, kuru vajā tas stereotips, ka dabīgi produkti neputo ?). Dušas želeja tiešām padara ādu zīdaini maigu - tas ir jūtams pat no rīta. Pat nezinu, kur man tagad likt visus tos ķermeņa losjonus un eļļas, jo pēc mazgāšanās ar šo dušas želeju āda nejūt vajadzību pēc papildus mitrināšanas vai barošanas. Vienīgais mīnuss varētu būt smarža, kura atgādina paniņas / rūgušpienu. Jūtīgākiem deguniem vai tiem, kuri nelieto piena produktus, tā varētu nepatikt, taču man ar to nav problēmu.

CENA 9.53 EUR | 250 ml


YOU MAY ALSO ENJOY