🇬🇧🇱🇻REVIEW | URBAN DECAY Naked Skin Foundation

peppercakes-ud-naked-skin-1020-2.jpg

🇬🇧ENG There are 2 beauty products I can not live without - a brow product and a foundation. If I have an even skin tone and sorted out brows, I am good to go ! In my years of make-up experiments I've learned that foundation is one product you should not save money on beacuse it is in close contact with your face for long hours every day and definately impacts the state of skin.

🇱🇻LAT Ir 2 make-up proukti, bez kuriem es nevaru iedomāties savu ikdienu - kaut kas uzacīm un tonālais krēms. Ja man ir izlīdzināts sejas tonis un sakārtotas uzacis, vairāk neko nevajag. Daudzajos make-up eksperimentu gados esmu sapratusi, ka uz tonālajiem krēmiem ekonomēt nedrīkst, jo tie ir tuvā kontaktā ar sejas ādu daudzu stundu garumā katru dienu un pa tiešo ietekmē tās stāvokli. 

peppercakes-ud-naked-skin-1018-web.jpg

URBAN DECAY Naked Skin Weightless Ultra Definition Liquid Makeup
CRUELTY-FREE / VEGAN

🇬🇧ENG I prefer to shop my foundation IRL to be able to match the color perfectly and since I went cruelty-free at the end of summer, my choices of brands available in local shops were quite limited. Luckily Urban Decay makes not only cruelty-free but also vegan foundations and with the help of consultant I found the one.

There are few points of criteria that I look for in a foundation : it has to have pretty good coverage but still be weightless, it has to agree with my dry skin, it has to be long-lasting and in long term - it must not worsen my skin condition. I've been using UD Naked Skin Foundation for couple of months now and can report that I am really happy with it.

The foundation has a pretty good and buildable coverage - I usually use one pump for day make-up and one and a half pump for evening / photo make-up. The weightless formula disappears on skin leaving a natural, demi-matte finish. As for dry skin aspect - I still need to prep my skin with a good moisturizer and hydrating primer, but, hey, what do you expect ? It does not crease or go patchy and stays almost perfect for a whole day. 

I don't know is it me or is it this foundation but at the end of the day I do not get this overwhelming desire to wash my face and get rid of all the make-up because actually I do not feel it on my skin. And this for me is a sign of a really good, high quality foundation !

🇱🇻LAT Es dodu priekšroku tonālo krēmu pirkšanai veikalos nevis internetā, lai varētu perfekti pieskaņot toni, un kopš esmu pārgājusi uz cruelty-free kosmētiku, manas zīmolu izvēles opcijas ir diezgan limitētas. Par laimi Urban Decay piedāvā ne vien cruelty-free, bet arī vegānus tonālos krēmus un ar laipnā konsultanta palīdzību man izdevās atrast savu īsto.

Man ir vairāki kritēriji, izvēloties tonālo krēmu : tam ir jābūt pietiekoši sedzošam, formulai ir jābūt vieglai un gaisīgai, tam ir jādraudzējas ar manu sauso ādu, jāturās visas dienas garumā un ilgtermiņā - tas nedrīkst pasliktināt manu ādas stāvokli. UD tonālo krēmu lietoju jau vairākus mēnešus un, teikšu jums godīgi, esmu ļoti apmierināta ar to !

Tonālajam krēmam ir vidēja sedzamības pakāpe - ikdienā izmantoju vienu dozatora devu, bet uz vakara / foto grimiem pusotru. Tekstūra ir tiešām ļoti viegla un plūstoša, tas ideāli saplūst ar adu, radot semi-matētu, dabīgu finišu. Runājot par sausas ādas aspektu - ja es sagatavoju ādu ar kārtīgu krēmu un mitrinošo bāzi, viss ir ok. Tonālais krēms nesakrājas krunciņās un nesadalās, un, principā ideāli izskatās visas dienas laikā. 

Nezinu vai tas tā ir tikai man, vai tas ir tonālā krēma nopelns, bet dienas beigās man nav tās gribu nomazgāt visu make-up sajūtas, jo patiesībā es nemaz nejūtu, ka man uz sejas kaut kas būtu uzklāts. Un šis, draugi, ir faktors, kurš, manuprāt, norāda uz ļoti kvalitatīvu un ādai draudzīgu produktu !

peppercakes-ud-naked-skin-1006-web.jpg
peppercakes-ud-naked-skin-2-web-2.jpg

🇬🇧ENG Here you can see the result - on the left side I am without foundation and on the right side I have applied Urban Decay Weightless Ultra Definition Liquid Makeup in shade 2.0 with a damp Beauty Blender (btw, fingers work well too). It has evened my skin tone, hiding redness and small spots. Sometimes, if I don't have huge circles under eyes, I don't even use a concealer (such a rebel, I know).  

🇱🇻LAT Šeit jūs variet redzēt rezultātu - kreisajā attēlā esmu bez tonālā krēmu, bet labajā attēlā es esmu uzklājusi ar mitru Beauty Blender Urban Decay Weightless Ultra Definition Liquid Makeup tonī 2.0 (starp citu, to var lieliski uzklāt arī ar pirkstiem). Tas burvīgi izlīdzinā sejas toni, nomaskējot apsārtumus un visas sīkās ādas nepilnības. Ja man nav izteiktu tumšu loku zem acīm, es pat atļaujos nelietot konsīleri (cik pārdroši, vai ne ?).

peppercakes-ud-naked-skin-1013-web-2.jpg

YOU MAY ALSO ENJOY