🇱🇻ATSAUKSME | SCHWARZKOPF BC Fibre Force

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Jau oktobra sākumā SCHWARZKOPF prezentēja jauno BC Fibre Force līniju, kura ir paredzēta īpaši bojātu matu atjaunošanai un stiprināšanai. Matu lūšana ir aktuāla gandrīz ikvienai sievietei, kura krāso, balina vai veido matus ar karstajiem rīkiem.

Pēc pusaudžu laiku eksperimentiem un ļooti ilgas dabīgo matu audzēšanas, es pat nedomāju par krāsošanu, taču no matu pannas atteikties nespēju ! Un, lūk, rezultāts - mati, it īpaši gali, ir plāni, vāji un sausi. BC Fibre Force ir iestrādāta Bond Connector tehnoloģija, kura savieno un stiprina saites katra matiņa iekšienē, padarot tos spēcīgus un novēršot matu lūšanu.

SCHWARZKOPF BC Fibre Force Fortifying Shampoo & Primer

Man vienmēr ir grūti aprakstīt šampūnu, jo tas parasti sniedz vismazāko efektu - attīra matus un ir labi. Taču kondicionieris, saukts par praimeri, ir uzslavas vērts. Sāksim ar to, ka man vispār ļoti patīk izsmidzināmi kondicionieri, kuri nav jāizmazgā, tāpēc šis automātiski iekļūst augstākajā līgā. Mani pārsteidza arī pati izsmidzināšanas strūkla - tā ir salīdzonoši šaurāka un smalkāka. Praimeris padara matus viegli ķemmējamus, mīkstus un, protams, veicina saišu stiprināšanos.

CENA SCHWARZKOPF BC Fibre Force Fortifying Shampoo €12.30 | 200 ml

CENA SCHWARZKOPF BC Fibre Force Fortifying Primer €14.00 | 200 ml

SCHWARZKOPF BC Fibre Force Fortifying Mask

Teikšu jums godīgi, šī maska mani vismazāk uzrunāja. Nē, tā nav slikta, bet nepamanīju wow  efektu. Varbūt tas tāpēc, ka praimeris ir tik labs, ka neredzu īpašu atšķirību reizēs, kad lietoju to vai masku. Maska ir bagātināta ar keratīnu un Bond Connector, kurš veido saites mata matricā un noslēdz kutikulu. Pieļauju iespēju, ka balinātiem vai spēcīgāk bojātiem matiem šī maska izrādīsies efektīvāka.

CENA SCHWARZKOPF BC Fibre Force Fortifying Mask €18.00 | 150 ml

SCHWARZKOPF BC Fortifying Sealer

Viens no maniem līnijas favorītiem ir stiprinošais noslēdzējs. Tas noslēdz kutikulu, izveido aizsargapvalku ap mata šķiedru un aizsargā no karstuma. Nelielu daudzumu jāieziež ar dvieli nosusinātu matu vidusdaļa un galos, un jāveido pēc sirds patikas. Sīleris atvieglo matu ķemmēšanu, padara tos gludākus un palīdz matiem noturēt formu - vienalga vai tās būs dabiskās lokas, vai veidoti mati.

CENA SCHWARZKOPF BC Fibre Force Fortifying Sealer €21.35 | 150 ml

Pēc mēneša lietošanas esmu pamanījusi divas svarīgas lietas : 1. mani mati sāka mazāk krist (kas pierāda to, ka es kļūdījos, domājot, ka tie krīt man ārā no galvas, jo izrādās, ka tie vienkārši lūza) un 2. mani mati mazāk taukojas (mazgāju galvu 2 reizes nedēļā un vairs gandrīz nelietoju sauso šampūnu. Un, nē, mati nepalika sausāki !). SCHWARZKOPF BC Fibre Force produkti ir ļoti efektīvs palīgs matu atjaunošanai, stiprināšanai un matu lūšanas samazināšanai. Iesaku !


YOU MAY ALSO ENJOY