🇱🇻ATSAUKSME | SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Line

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Izskatās, ka eļļas šogad ir modē! Arī SCHWARZKOPF ir izlaidis matu kopšanas līniju, kuras sastāvā ir dažādas eļļas. Pie manis nonāca vairāki šampūni, maska un želeja, kurus lietoju aptuveni mēnesi un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Formulas sastāvā ir īpaši viegli eļļas pilieniņi, kas dziļi baro matus, maksimāli atvieglojot ķemmēšanu un nomierina galvas ādu, vienlaikus padarot matus valdzinoši elastīgus un izteikti mirdzošus.

SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Barbary Fig Oil Oil-In-Shampoo & Restorative Mask

Pirmos izlietoju testera iepakojumus - šampūnu SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Barbary Fig Oil Oil-In-Shampoo un masku SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Restorative Mask Barbary Fig. Tas jau bija kādu mēnesi atpakaļ un vienīgais, ko varu atsaukt atmiņā ir tas, ka produkti bija violetā krāsā, labi smaržoja un atstāja patīkamu iespaidu. Pēc vienas lietošanas reizes jau neko daudz nevar spriest par kopjošo kosmētiku, vai ne?

SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Oil-In-Shampoo

Mēneša garumā vienu pēc otra lietoju mazos šampūniņus. Sāku ar SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Rose Oil Oil-In-Shampoo (rozā tūbiņa), kurš ir bagātināts ar rožu eļļu un paredzēts ļoti sausiem un bojātiem matiem. Pēc mazgāšanas mati bija tik gludi un mīksti, ka pat kondicionieris neprasījās! Es atļaušos tieši rožu šampūnu nosaukt par savu personīgo favorītu no jaunās līnijas.

Kad pirmā tūbiņa bija izlietota, ķēros klāt SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Barbary Fig Oil Oil-In-Shampoo (violetā tūbiņa), kura sastāvā ir kaktusu vīģu augu eļļa un mikronizēts keratīns. Tas ir radīts trausliem, sausiem un nespodriem matiem, kuriem nepieciešams atgūt mirdzumu un spēku. Šis, salīdzinājumā ar rožu šampūnu, ir nedaudz mazāk intensīvs, tāpēc pēc mazgāšanas lietoju izsmidzināmo kondicionieri SCHWARZKOPF BC Sun Protect Spray Conditioner

Nākamais pēc kārtas bija SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Marula Oil Oil-In-Shampoo, bagātināts ar marulas eļļu un paredzēts normāliem, plāniem matiem. Tāpat kā visi līnijas šampūni, arī šis nelika vilties.

Pēdējo SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Argan Oil Oil-In-Shampoo ar argāna eļļu, kurš ir domāts normāliem, bieziem matiem, es atdevu Mikam. Viņš pateica īsi un kodolīgi: šis ir labākais šampūns, kuru esmu lietojis - mani mati ir tik forši!

SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Oil-in-Gelee

Viens no skaistākajiem matu kopšanas produktiem, kuru esmu līdz šim redzējusi - SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Oil-in-Gelee. Uz zeltaino želeju liku lielas cerības, jo tā burtiski apbūra mani ar skaistajiem mirdzumiņiem un pasakaino smaržu (nopietni, tajā smaržā kaut kas ir - es varu vienkārši uzlikt uz galda burciņu un baudīt aromātu).

Diemžēl pēc lietošanas man nebija tik liels WOW kā gaidīju. Želejai ir ļoti viegla tekstūra (aizmirstiet pirmās asociācijas ar pamatskolas fruktis stail želejām mitram efektam :D). Sastāvā ir argāna, kaktusu augu, marulas un rožu eļļas, kurām jāpadara mati maigi, mirdzoši, gludi, kā arī jānoņem pūkošanās. Lietojot sausos matos īpašu efektu nemanīju, taču ieklājot slapjos matos pirms žāvēšanas ar fēnu atšķirība ir manāma - mati izskatās gludāki un savaldīgāki. Pārsteidzošākais ir tas, ka nav sajūtas, ka matos būtu ieklāts kāds līdzeklis - tie ir tik viegli, it kā būtu vienkārši izžāvēti ar fēnu. Domāju, ka želeja īpaši patiks tām, kuras ikdienā nemīl lietot matu produktus un pieturās pie dabīga izskata.

Līnija SCHWARZKOPF BC Oil Miracle noteikti ir uzmanības vērta! Šampūni ļoti labi mitrina un baro matus, nepadarot tos smagnējus un neveicinot taukošanos. Pēc mazgāšanas mati nebija sapinkājušies un pat īsti neprasījās kondicionieris, lai gan es, kā apzinīgs beauty blogger lietoju izsmidzināmo kondicionieri no šī paša zīmola. Želejā esmu vīlusies, taču man vēl ir cerība, ka vienkārši nepareizi to lietoju - varbūt kāds var ieteikt efektīvāko veidu vai padalīties savā pieredzē?


YOU MAY ALSO ENJOY