🇱🇻ATSAUKSME | SCHWARZKOPF Brazilnut Miracle Oil Matu Kopšanas Līnija

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Šonedēļ tā sanāk, ka ir divi raksti par SCHWARKOPF produktiem. Pats zīmols man ļoti simpatizē, tāpēc ceru, ka piedosiet ! Vasarā biju izmēģinājusi visus Miracle Oil līnijas šampūnus mazos iepakojumos, un tie ļoti ātri kļuva par maniem favorītiem. Šobrīd kolekciju ir papildinājusi vēl viena līnija ar brazīlijas riekstiem - Brazilnut Oil.

Līnija sastāv no 3 produktiem - šampūna, izsmidzināma kondicioniera un maskas. Iedvesmojoeties no Amazones sieviešu skaistuma rituāliem, produkti ir bagātināti ar eksotisko brazīlijas riekstu eļļu. Paredzēti visiem matu tipiem, šie produkti piešķir matiem īpašu mirdzumu, novērš matu krāsas izbalēšanu un matu lūšanu, aizsargā no UV starojuma, kā arī piepilda matu struktūru ar Omega 3 un 9, padarot tos gludus un maigus.

Brazilnut Oil šampūns - caurspīdīga želejveida konsistence. Labi izmazgā matus, nesapiņķerē, taču nepadara arī ideāli gludus. 

CENA SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Brazilnut Oil Oil-In-Shampoo € 10.30 | 200 ml

Brazilnut Oil izsmidzināms pieniņš - viegla, nedaudz eļļaina formula. Man personīgi nepatīk dozators, kurš raida ļoti stipru un konkrētu strūklu, tāpēc es to izsmidzinu rokā un tad iestrādāju mitros matos. Pieniņš padara matus gludus, viegli ķemmējamus un veidojamus.

CENA SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Brazilnut Oil Talent 10 € 24.50 | 100 ml

Brazilnut Oil maska - krēmveida konsistences produkts ar mazām drupačiņām (gribu domāt, ka tie ir brazīlijas riekstu gabaliņi). Ļoti interesanti ir tas, ka sausu matu īpašniekiem matu maska ir jālieto pirms šampūna. Maska padara matus gludus, maigus, bet es personīgi wow efektu neredzēju.

CENA SCHWARZKOPF BC Oil Miracle Brazilnut Oil Pulp Treatment € 17 | 150 ml

Visiem Brazilnut produktiem ir saldena, neuzbāzīga smarža, kas saglabājas matos arī pēc mazgāšanas un veidošanas (jā iebāž degunu matos, jūtama vairākas dienas). Kopumā varu teikt, ka produkti ir labi, taču uz maniem sausiem matiem nekādu super-duper efektu neradīja. Iespējams, ka mati palika spīdīgāki, taču to droši vien labāk varētu novērtēt krāsotu matu īpašnieces. Vairāk ieteiktu Brazilnut līniju tieši krāsotiem matiem ! 

Produktus var iegādāties : u/v Stockmann / Kolonna / Elkor Plaza / Salon Line.


YOU MAY ALSO ENJOY