🇱🇻Labākie Produkti Sejas Ādas Kopšanai Ziemas Salā

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Draugi, kā jums saliņš ? Es pat vairāk neskatos, cik grādi ir ārā, jo man visi mīnusi ir vienkārši AUKSTI. Un, jā, es ilgojos pēc tās ziemas, kad staigāju rudens mētelī un rokas bez cimdiem nesala. Nezinu kā jums, bet mana āda ziemā paliek nežēlīgi sausa, tāpēc, gribot negribot, par to ir īpaši jārūpējas. Šie ir mana mīļākie sejas ādas kopšanas produkti šoziem!

Clinique Take The Day Off Makeup Remover
Šis ir acu dekoratīvās kosmētikas noņēmējs, bet es, protams, to lietoju visai sejai. Man vienmēr likās, ka kosmētikas noņēmējs ir produkts, uz kuru var ieekonomēt (hello, Drogas), un es noteikti nebiju gatava par to maksāt tikpat vai vairāk nekā par pašu kosmētiku (šī bija aktuāla diskusijas tēma šonedēļ ofisā !). Šis ir otrais dārgais kosmētikas noņēmējs, kuru es lietoju (pirmais bija Christian Breton Clear Eyes), un esmu beidzot pienākusi pie secinājuma: jā, tas ir tā vērts. Visa sāls ir tajā, ka kosmētikas noņēmējam jābūt maigam un spēcīgam reizē. Ja tas būs pārāk viegls, nāksies pielikt pūles, lai noņemtu (noberztu - protams, tā nedrīkst darīt, bet c'mon, kurš gan nepaberzē tos tušas pleķus ?!), un rezultātā āda tiks izstaipīta un kairināta. Ja tas būs pārāk spēcīgs, ir iespēja, ka tas kairinās ādu un acis. Bet galvenais, ka negatīvo efektu varēs redzēt tikai ilgtermiņā. Clinique Take The Day Off Makeup Remover ir maigs un spēcīgs kosmētikas noņēmējs, kurš burtiski slīd pa ādu, noņemot kosmētiku. Es uzskatu, ka ja vien var atļauties, ir jāpērk maksimāli kvalitatīvi produkti ! Kā jūs domājiet ? Rakstiet komentāros savu viedokli, man ir interesanti ! P.S. es atvainojos, ka sanāca vesela eseja !

EISENBERG Anti-Age Treatment
Ja jūs kādreiz esiet mēģinājušo EISENBERG produktus, jūs sapratīsies mani - tie ir maģiski. Šo krēmu es lietoju vakaros, lai no rīta pamostos ar labi mitrinātu un pabarotu ādu, neskatoties uz to, ko tā ir piedzīvojusi dienas laikā. Krēmā ir mazas rozā bumbiņas, kuras īstenībā ir vitamīni. Uzklājot krēmu, tās izšķīst un uzreiz iesūcas ādā, dodot maksimālu efektu.

EISENBERG Eye Contour Gel
Kopumā es neesmu lielākais acu zonas produktu fans, jo man nekad nav bijušas īpašas problēmas te (tfu, tfu tfu). Taču šis gels ādai ap acīm ir kaut kas īpašs - nezinu kāpēc man tik ļoti patīk to lietot. Tas ir ārkārtīgi plāns un, uzklājot acu zonā, mitrina un atsvaidzina ādu (relaksējoši !). 

EISENBERG Excellence Masque Crème Magique
Papildināju savu acu zonas kopšanu ar masku, kuru lietoju 2 reizes nedēļā. Kāpēc es agrāk to nelietoju ? Āda ap acīm ne ar ko neatšķiras no sejas ādas - izņemot to, ka ir 10 reizes plānāka. Arī tai ir nepieciešama papildus mitrināšana un barošana. Par ilgtermiņa rezultātiem vēl nevaru spriest, bet šajās pāris nedēļās jūtos apmierināta ar acu zonas ādas izskatu. 

Christian Breton Masque De Beaute Dry Skin
Protmams, nevarēju nepieminēt savu visu laiku favorītu ! Lai gan ziemā pārsvarā lietoju TEAology līnijas produktus, reizi nedēļā uzlieku šo masku. Man liekas, ka sejas āda nevar bez tās dzīvot. Jums ir bijusi atkarība no kāda skaistumkopšanas produkta ?

Douglas Naturals Lip Balm
Man ļo-oti vajadzēja lūpu balzāmu, jo salā manas lūpas kļuva tiešām drausmīgas (neiedziļināsimies sasprēgājušos sīkumos). Uz ātru roku paķēru šo balzāmu un dienas laikā tas manas lūpas atgrieza veselīgā stāvoklī. Tiešām ļoti labs ! Starp citu, esmu pārslimojusi mazo bundžiņu stadiju un atgriezos pie normālām tūbiņām, kurās nav jālien ar pirkstu. 

Kād ir jūsu pirmās nepieciešamības produkti ziemas salā ?


YOU MAY ALSO ENJOY