🇱🇻ATSAUKSME | TANGLE TEEZER Blow-Styling Round Tool

Jūs jau ziniet, ka pēdējā pusgada laikā ķemmēju matus tikai ar Tangle Teezer ķemmi - par to daudz runāju mēnešu favorītu video. Zīmolam ik pa laikam parādās kāds jaunums - te saliekama ķemme, te ar rokturi, te bērnu versija. Iepazīstieties ar pēdējo Tangle Teezer ģimenes papildinājum - apaļo ķemmi matu žāvēšanai Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool.

Sākšu ar atziņu, ka ar iepriekšējo - plakano matu žāvēšanas ķemmi manas attiecības nesalikās. Vai nu mati par īsu un plānu, vai nu kaut ko nepareizi darīju - atdāvināju to draudzenei, kura ar prieku lieto ikdienā. Šī iemesla dēļ man nebija lielu cerību arī uz apaļo ķemmi, un ilgu laiku tā nostāvēja atvilknē neskarta līdz beidzot nolēmu dot tai iespēju.

Blow-Styling Round Tool sola ātri padarīt slapjus matus sausus un piešķirt blow-dry efektu - apjomīgus, atsperīgus un viegli lokainus matus. Tiem, kuri vēl nav dzirdējuši - man ir dabīgi čirkaini mati, kuri parasti izžūst pūkainā mudžeklī. Uzreiz atspēkošu bažas par to, ka ar plastmasas sariņi var radīt nepatīkamas sajūtas - tā it nemaz nav ! Man mājās ir arī GHD apaļā ķemme ar dabiskajiem sariem, tāpēc ir ar ko salīdzināt gan matu žāvēšanas ātrumu, gan beigu efektu.

Tangle Teezer apaļā ķemme tiešām izžāvē matus salīdzinoši atrāk, pateicoties tam, ka vienā piegājienā var darboties ar diezgan lielu matu šķipsnu. Pēc žāvēšanas apjoms pie matu saknēm ir vienkārši o-ho-hooo fantastisks pat bez speciāliem līdzekļiem (man pat likās nedaudz par daudz, haha). Pēc gulēšanas apjoms, protams, samazinās, taču mati nepieplok pie galvas līdz pat nākamajai mazgāšanas reizei. Ar matu galiem man negāja tik viegli kā reklāmas rullītī, jo tie slīdēja ārā no ķemmes un nežāvējās gludi (atšķirībā no saru ķemmes, kura noturēja matu taisnu visā garumā). 

Blow-Styling Round Tool ir pieejamas divos izmēros - Small un Large. Man ir lielais izmērs, paredzēts vidēja garuma un gariem matiem, taču salīdzinājumā ar citām apaļajām ķemmēm, šī neliekas nemaz tik milzīga. Visa ķemme ir veidota no plastmasas, arī sariņi, kuri gan atgādina tādu gumijotu plastmasu. Ķemmes vidus ir tukšs - var skatīties cauri kā caurulē, un tas ir liels pluss, jo padara ķemmi īpaši vieglu (pēc matu žāvēšanas nesāp roka - vai es vienīgā esmu tāda ?). Pagaidām ir pieejams tikai viens vizuālais noformējums ar baltu rokturi un melniem sariņiem.

 Ar Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool nevar izveidot salona cienīgu blow-dry, taču tas ir ļoti labs palīgrīks matu žāvēšanā, jo piešķir apjomu pie sakņēm, padara matus gludākus un ļauj nedaudz saīsināt žāvēšanas ilgumu. Es redzu šo ķemmi kā noderīgu soli pirms lokušķērēm vai pietaisnošanas ar pannu, jo mati ir jau pa pusei gatavi. Man kā ļoti lielam matu kopšanas neprofesionālim ļoti patīk !

CENA Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool Large £ 18.00


YOU MAY ALSO ENJOY