🇱🇻TOP 10 Produkti Karstām Vasaras Dienām

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Nekad nebiju jutusies tik laimīga, ieraugot pelēkās debesis pirmdienas rītā. Paceļ rokas tie, kurus vēl šis karstums ir nomocījis ? Augstie grādi ietekmē ne vien mūsu dienas kārtību un ēšanas paradumus, bet arī kosmētikas izvēli. Apkopoju 10 produktus, kurus visbiežāk izvēlējos pēdējo nedēļu laikā !

1. CARVEN Light Body Cream piemīt atvēsinošs efekts un patīkama citrusu un ziedu smarža - ideāla kombinācija svaiguma saglabāšanai karstajos vakaros. 

2. Tiešām laba nagu lakas bāze, kura paildzina noturību - DOUGLAS AntI-Stain Base. Lai ceļā uz jūru nenoluptu nagu galiņi un nekaitinātu visu dienu !

3. Karstā laikā esmu īpaši niķīga aromātu izvēlē un no ierastajām saldajām smaržām mani šķebina. STENDERS Grapefruit EDT ir vienīgais, kuru smidzinu (dāsni un bieži).

4. SCHWARZKOPF OSIS+ Soft Glam Air-Dry Salt Mist rada ideālas beach waves bez fēna un citiem karstiem palīgrīkiem. Noteikti stāstīšu par to drīzumā !

5. Kadmati no mitruma sapūkojas, uzsmidzinu SCHWARZKOPF BC Sun Protect Shimmer Oil, lai tos nogludinātu. Un, protams, aizsargātu no kaitīgajiem saules stariem.

6. Lai kā es sapņotu vasarā nekrāsoties, realitātē, dzīvojot pilsētā un dodoties uz darbu, pasākumiem un tikšanām, tas nekad neizdodas ! L'OREAL Nude Magique Cushion ir superviegls tonālais krēms, kurš nav jūtams uz ādas un nepastiprina taukošanos (svarīgi !).

7. Neiezīmējot uzacis, es jūtos kaila, tāpēc jau otro vasaru pēc kārtas lietoju MAKE UP FOR EVER Aqua Brow. Tas ir ūdensnoturīgs un nodrošina uzacu palikšanu vietā pat pēc peldēšanas.

8.L’OREAL Nail Lacquer #440 Cherry Macaron - ar pirmajām karstajām dienām man rodas nepārvarama vēlme lakot nagus tieši šajā tonī.

9. Pusgadu BOBBI BROWN Intensive Skin Serum Concealer #8 Natural gaidīja, kamēr āda iegūs nelielu iedegumu un tas mirklis ir klāt ! Perfekti saplūst ar ādu un nomaskē gan tumšos lokus, gan apsārtumus.

10. Lai gan mans absolūts favorīts ir fluīds, tieši LANCÔME Énergie De Vie The Overnight Recovery Sleeping Mask bija tā, kā dēļ gaidīju vakara sejas kopšanu. Tā momentāli atvēsina ādu un mitrina, kā neviena cita.

Neskatoties uz īso atelpas mirkli, mums priekšā vēl 2/3 no bezrūpīgā un saldējumiem piepildītā gadalaika, tāpēc ceru, ka jums noderēs mana top produktu liste !


YOU MAY ALSO ENJOY