🇱🇻VIDEO | Decembra Favorīti + Mēneša Atskaite

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

2016. gada pēdējais favorītu video ! Šoreiz nolēmu nedaudz pamainīt konceptu un pastāstīt jums ne tikai par saviem mīļākajiem produktiem, bet arī parādīt tukšiniekus, vilšanās un produktus, kurus lietoju katru dienu.

Gandrīz vai neticas, ka vesels gads pagājis, kopš sāku filmēt mēneša favorītu sēriju ! Un neskatoties uz aizņemtību, slitkajiem / tumšajiem laikapstākļiem vai man nesanāk tā, kā es gribu sūdzībām, tomēr ir sanācis katra mēneša beigās pastāstīt jums par saviem mīļākajiem produktiem video formātā. Tikai tāpēc, ka negribējās pārtraukt sēriju - jāsāk pielietot šāds variants arī citās dzīves jomās ! 

Kā jau minēju sākumā, šoreiz nolēmu pamainīt konceptu un favorītiem pielikt klāt arī mēneša atskaiti. Jūtu, ka man pašai kļūst garlaicīgi filmēt vienveidīgus video, tāpēc meklēju jaunu iedvesmu - svaigu dzirkstelīti ! Cerams, ka nākamgad sanāks filmēt vairāk un dažādākus video ! 

Vispār es biju plānojusi šonedēļ (aka šogad) ielikt vēl vienu rakstu, bet izskatās, ka tomēr nepaspēšu to sagatavot, tāpēc gaidiet pirmajās janvāra dienās. Tas nozīmē, ka šī ir mūsu pēdējā tikšanās blogā šogad un, lai neizplūstu garās runās - liels paldies, ka iegriežaties Peppercakes ! Paldies, ka lasāt, skatāties un komentējat !

Lai jaunais 2017. gads nes jums tikai pozitīvas emocijas, daudz mīlestības, pārsteidzošas tikšanās, neplānotus (bet vienmēr patīkamus) pārsteigumus un sapņu piepildījumus ! Laimīgu 2017. gadu ! 


YOU MAY ALSO ENJOY