🇱🇻ATSAUKSME | WELLA EIMI 48H Shape Memory Hair Gel

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Lai gan šo produktu jau pieminēju Marta Favorītu video, nevarēju palaist garām iespēju veltīt veselu rakstu tam. Matu veidošanas gēls WELLA EIMI Shape Me: 48H Shape Memory Hair Gel ir viens no pavasara jaunumiem, kas ir iekarojis manu sirdi un stabilu pozīciju vannasistabas plauktiņā. 

WELLA EIMI Shape Me ir caurspīdīgs gēls, kas jāieklāj mitros vai sausos matos, no saknēm līdz galiņiem pirms matu veidošanas ar fēnu, pannu vai lokušķērēm. Uz maniem plecu garuma plānajiem matiem pilnībā pietiek ar vienu pump. Gēls aktivizējas tikai karstuma ietekmē, tāpēc var droši klāt uzreiz visos matos, nevis pa šķipsnām vai daļām. Gēlam ir pavisam viegla, neuzkrītoša smarža (atgādina dārgus profesionālus produktus, kurus izmanto frizētavās), kas praktiski nepaliek uz matiem.

Biju tiešām pārsteigta, ka vienlīdz labi līdzeklis darbojas gan taisnojot, gan lokojot matus (ideāli gadījumiem, kad iztaisno matus un nākamajā dienā gribas ielokot). Iztaisnoti mati saglabā formu pat vairāk nekā solītās 48 stundas - man turās līdz mazgāšanai, kas var būt pēc 3-4 dienām. Lokas saglabājas visu dienu un nākamajā dienā pārveršas vieglos viļņos, taču trešajā dienā kļūst par katastrofu uz galvas, kuru nespēj glābt nekāds sausais šampūns (taču solītās 48h ir izpildītas !).

Pats labākais ir tas, ka gēls ir mitrumizturīgs, kas nozīmē, ka mazgāšanās dušā vai nokļūšana zem smidzinoša lietus, matiem neko sliktu nenodarīs un neļaus sapūkoties (ne drusciņ ! ticiet man - tas ir iemesls, kāpēc es mīlu šo līdzekli un nebeigšu visiem ieteikt). Un pēdējais punktiņš uz i - pēc ši līdzekļa lietošanas, matu gumijas nav spējīgas atstāt nospiedumus. How cool is that ?!

Matu veidošanas gēlu WELLA EIMI Shape Me noteikti iesaku nepaklausīgu matu īpašniecēm, kas cīnās ar pūkošanos, kā arī tām, kas mīl transformēt frizūru starp mazgāšanas reizēm vai vienkārši tiecas pēc minimālisma un universāliem produktiem.  

CENA WELLA EIMI Shape Me: 48H Shape Memory Hair Gel €18.28 | 150ml

KUR PIRKT ? Salonā LUX / AO Kolekcija / Dzintreks / KOLONNA  


YOU MAY ALSO ENJOY