🇱🇻ATSAUKSME | WELLA Oil Reflections

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Jūnijā apmeklēju WELLA Beauty Breakfast un līnijas Oil Reflections prezentāciju, kurā saņēmu ļoti jauku goodie bag ar jaunajiem produktiem. 

Šī ir pirmā WELLA kolekcija ar vērtīgām eļļām to sastāvā, kura sola acumirklī padarīt matus gludus un mirdzošus. Kopumā līnijā ir 6 produkti: šampūns, kondicionieris, maska, divas eļļas un eliksīrs (pēdējais ir tikai salonu lietošanai). Pamatā ir Oleology programma, kura palīdz novērst dabisko lipīdu izzušanu un padara matu virsmu gludu, ļaujot atstarot gaismu. Sastāvā atrodama kamēlijas eļļa un baltās tējas ekstrakts.

Luminous Reveal šampūns ir mitrinošs un dziļi attīrošs. Tam ir želejveida konsistence, kas ir īpaši piemērota plānākiem matiem, jo nepadara tos smagnējus. Šampūns labi attīra matus, taču pēc lietošanas ļoti prasās kondicionieris, jo mati šķiet pinkaini un pasausi.

Luminous Instant kondicionieris iedarbojas tikai 30 sekundēs (dream came true). Tas piesaista mitrumu, padarot matus tiešām mirdzošus, gludus un mīkstus. Mans mīļākais līnijas produkts!

Luminous Reboost maska sola barot matus un atjaunot to struktūru. Nezinu kā šī maska darbojas, bet rezultāts ir acīmredzams - tiešām gludi un veselīgi mati jau pēc pirmās lietošanas reizes. Neatņemama svētdienas mājas SPA sastāvdaļa.

Luminous Smoothing eļļa ir mans otrs mīļākais produkts! Tās sastāvā ir Makadāmijas riekstu eļļa, avokado eļļa un E vitamīns. Piemērota visiem matu tipiem, tā nogludina un mīkstina tos, noņemot matu pūkošanos, bet nepadarot tos smagnējus vai eļļainus. Parasti lietoju pēc matu veidošanas, lai nogludinātu tos un piešķirtu mirdzumu. 

Kolekcijai ir raksturīgs salds vasarīgs aromāts, pie kura, starp citu, strādāja parfimēri. Man personīgi smarža šķiet par stipru un nedaudz par saldu, taču piedodu, jo efekts ir tiešām fantastisks. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar WELLA Oil Reflections produktiem un īpaši iesaku lokainu un pūkainu matu īpašniecēm.


YOU MAY ALSO ENJOY