🇱🇻The Beginnings Restorāns Kr. Barona ielā

Rīgā ir atvērts otrs Raw Garden restorāns ! Mēs ar māsu devāmies to apskatīt un palutināt sevi ar pāris bezgrēka našķiem.

Es gan neesmu bijusi Raw Garden Skolas ielā, bet esmu dzirdējusi par to ļo-oti daudz labas atsauksmes. Tieši pirms gada, pagājušajos Ziemassvētkos, māsa (kurš gan cits, ja ne mana healthy & fit sis') iepazīstināja mani ar viņu konditoreju - cepumiem, konfektēm un (drumrolls) makarūniem (II). Mega garšīgi un super veselīgi - ideāla dāvana !

Bet atgriezīsimies tēmā - jaunais  Raw Garden ir iekārtots minimālistiskā, Skandināviskā stilā ar akcentiem, kuri atgādina par dabu : zāli podiņos (itkā jau to zāli nesaucot par ZĀLI, bet man tā vienmēr būs zaļa zāle), krāsainām gleznām un gardumiem. Atmosfēra ir ļoti patīkama, relaksējoša (pat neskatoties uz pusdienlaika burzmu) un apkalpošana ir bezgalīgi jauka.

Mēs izvēlējāmies Matcha Latte un Kokospiena-makas kokteili, un dienas kūku. Zaļā latte gan negaršoja ne man, ne māsai, bet kokteilis un kūka bija lie-lis-ki ! Nākamais plāns : nogaršot pusdienu piedāvājumu. Kopumā - iesaku aiziet un palutināt sevi un savu ķermeni !

rawgarden.lv | FACEBOOK | INSTAGRAM @RAWGARDEN | TWITTER @RAWGARDEN_

ADRESE : KR. BARONA IELA 21, RĪGA, LATVIJA

 

YOU MAY ALSO ENJOY