🇱🇻4F Veikala Atklāšana Rīga Plaza

peppercakes-4f

Pirmās aprīļa nedēļas bija bagātas ar pasākumiem - tik daudz jaunas informācijas un emociju ! Gribu pastāstīt jums par visu un uzreiz (tie, kas seko man Snapchat (username: lindenee) ir redzējuši nelielus preview). 

7. aprīlī Latvijā tika atklāts pirmais sporta zīmola 4F veikals. Tas atrodas modes un izklaides centrā Rīga Plaza, kur mēs pulcējāmies uz svinīgo pasākumu. Starp citu, šogad pie mums tiks atvērti vēl 2 zīmola veikali (kopumā 27 Eiropas valstīs ir jau vairāk nekā 600 4F veikalu !).

Kā man pastāstīja zīmola menedžera, 4F ne vien paši veido apģērbu dizainu, bet arī paši ražo šķiedras, lai iegūtu maksimāli augstu kvalitāti. Ne velti Latvijas sportisti dosies uz Olimpiskajām spēlēm tieši 4F sporta apģērbā !

Aprīlī 4F organizē sportiskās iedvesmas kampaņu Sāc. Neapstājies., kura atbalsta veselīgu dzīvesveidu un treniņus kā daļu no tā. Man ir tas gods būt par vienu no kampaņas vēstnešiem, tāpēc turpmāko 3 nedēļu laikā savā Instagram@lindenee atklāšu jums vēl vienu daļiņu no manas dzīves, kas nav beauty & fashion

Sekojiet arī pārējiem vēstnešiem !
Kristaps Ence Instagram @kristapsence_trainer
Vita Baļčunaite Instagram @vitabalcunaite
Beāte Ligere Instagram @beate.ligere
Alina Keller Instagram @alinakellerofficial


YOU MAY ALSO ENJOY