🇱🇻Ķermeņa sastāva pārbaude : kas tā ir un kam to vajag ?

DSC_5985.jpg

Jo ilgāk dzīvoju (un dziļāk iegrimstu beauty pasaulē), jo vairāk saprotu, ka skaistums nāk no iekšienes nevis ir noslēpts maģiskā tūbiņā vai burciņā. Mūsu ādas, nagu un matu izskats ir tiešā mērā atkarīgs no uzturvielām un vitamīniem, kurus uzņemam ikdienā. Zinu, zinu, skan garlaicīgi, bet kvalitatīvs uzturs un fiziskās aktivitātes tiešām ir ne vien veselības, bet arī skaistuma pamatā. Mani, kā cilvēku kurš neapmeklē sporta zāli, bet cenšas kaut ko darīt saviem spēkiem, ļoti iepriecināja jaunā akcija BENU aptiekās, kas piedāvā veikt ķermeņa sastāva pārbaudi, lai uzzinātu ko vairāk par kilogramu un centimetru cipariem.

DSC_2647.jpg

KAS IR ĶERMEŅA SASTĀVA PĀRBAUDE ?

Ķermeņa sastāva mērījumi ir pirmais solis veselīgāka dzīvesveida virzienā. Tas ir lielisks atskaites punkts, kas ļauj sekot līdzi saviem rezultātiem un apzināt iespējamās problēmas, pirms tās ir radušās.

 

Ķermeņa sastāva pārbaudes ietvaros tiek noteikts : 

  • svars,

  • ķermeņa masas indekss (ķermeņa masas un auguma samērs),

  • ķermeņa tauku masas procentuālā attiecība pret ķermeņa kopējo masu,

  • ūdens procentuālais saturs ķermenī (uzzināsi, vai lieto pietiekoši daudz ūdens !),

  • ķermeņa muskuļu masa,

  • kaulu masa,

  • ķermeņa bioloģiskais vecums,

  • viscerālo tauku daudzums (tie ir tauki ap iekšējiem orgāniem, kas ir ļoti bīstami; skan neomulīgi, bet izrādās, ka to daudzums nav nekādi saistīts ar fizisko izskatu).

DSC_2719.jpg
DSC_5992.jpg
DSC_2723.jpg

KĀ NOTIEK ĶERMEŅA SASTĀVA PĀRBAUDE ?

Ļoti ātri, vienkārši un nesāpīgi ! Lai iegūtu augstāk minētos datus, Tev ir jānostājas ar basām pēdām uz speciāliem svariem. Svaru virsma tiek dezinficēta pirms un pēc katra klienta. Pēc pāris minūtēm tiek izprintēti rezultāti. Pēc pārbaudes tiek sagatavots un izsniegts ķermeņa sastāva pārbaudes rezultātu apkopojums un individuālas uztura un fiziskās slodzes rekomendācijas no uztura speciālistes Lienes Sondores un viena no ielu vingrošanas un crossfit pamatlicējiem Latvijā Kaspara Zlidņa, kā arī ieteicamais uztura bagātinātāju saraksts.

Pārbaudi nedrīkst veikt grūtnieces un cilvēki, kuriem uzstādīti sirds stimulatori. To nav ieteicams veikt arī mēnešreižu laikā un uzreiz pēc maltītes. Doties uz atkārtotu vizīti vislabāk ir aprtuveni tajā pašā laikā un stāvoklī (piemēram, no rīta tukšā dūšā).

DSC_5935.jpg

Es plānoju drīzumā apmeklēt ķermeņa sastāva pārbaudi un noteikti ņemšu jūs līdzi vlogā !

CENA €5.99 / ar Benu karti €2.99
Pieteikties pārbaudēm var www.benu.lv 

IN PARTNERSHIP WITH BENU aptieka


YOU MAY ALSO ENJOY