šŸ‡±šŸ‡»PASĀKUMS | Latvijas Olimpiskās Komandas Sporta Apģērbu Kolekcijas Modes Skate

Nedēļas sākumā apmeklēju sporta zÄ«mola 4F modes skati, kurā tika prezentēta Latvijas Olimpiskās komandas sporta apģērbu kolekcija Rio 2016Tie, kuri seko man Snapchat (Lindenee) vai Instagram (@lindenee), noteikti ir pamanÄ«juÅ”i nelielus sneak-peak. Pasākums bija tieŔām lielisks, tāpat kā pati kolekcija - jÅ«tos vēl pagodinātāka esot par vienu no 4F vēstneÅ”iem !

Kolekcija sastāv no 3 daļām : apģērbs oficiāliem pasākumiem (atklāŔanas un noslēguma ceremonijām), sporta aktivitātēm (treniņiem) un brÄ«vajam laikam (tai skaitā arÄ« oficiālajām tikÅ”anām Olimpisko spēļu laikā). Tā arÄ« ir papildināta ar apaviem, aksesuāriem, saulesbrillēm un somām - lai sportistiem nekā netrÅ«ktu. (Un tā baltā kleita - vai tā nav brÄ«niŔķīga ?)

Olimpiskās kolekcijas vadmotÄ«vs ir pÄ«ne, kura simbolizē spēku un vienotÄ«bu. Tā parādās gan zÄ«mējumos, gan dekoratÄ«vās detaļās, gan lāzergriezumos uz auduma. Krāsu palete ir ieturēta latviskos toņos - balta, karmÄ«nsarkana, spilgti sarkana, pelēka un smilÅ”krāsas.

Rio 2016 sporta apģērbi ir veidoti no ultramoderniem materiāliem. Audumi ir Å«densnecaurlaidÄ«gi, bet vienlaikus elpojoÅ”i. Bezvīļu sporta krekli ir hipoalerÄ£iski un spēj saglabāt ādas dabisko bakteriālo lÄ«dzsvaru kas kavē baktēriju izdalÄ«Å”anos un kontrolē aromātu. 4F Ä«paÅ”i lepojas ar kompresijas rakstu, kurÅ” padara apģērbu pieguļoŔāku Ä·ermenim un tādējādi atbalsta muskuļus aktivitātes laikā. 

Pirmo reizi katram sportistam tika veidots individuāls apģērbs - noņemti mēri un uzklausÄ«tas sportistu vēlmes un izjÅ«tas. Uz modes skates mēles kāpa arÄ« mÅ«s OlimpieÅ”i - Aleksandrs Samoilovs, Jānis Å mēdiņŔ, Gunta LatiÅ”eva-Čudare un Anastasija Grigorjeva, izpelnoties jÅ«smÄ«gus aplausus.

Latvijas Olimpiskās Komandas sporta apģērbu kolekciju Rio 2016 pavisam drÄ«z bÅ«s iespēja apskatÄ«t arÄ« 4F veikalā Riga Plaza, bet vasaras sākumā 4F veikalos tie bÅ«s arÄ« nopērkami. Es noteikti nākÅ”u pēc baltā lietusmēteļa !


YOU MAY ALSO ENJOY