🇱🇻Latvijas Olimpiskās Komandas Sporta Apģērbu Kolekcijas Modes Skate

Nedēļas sākumā apmeklēju sporta zīmola 4F modes skati, kurā tika prezentēta Latvijas Olimpiskās komandas sporta apģērbu kolekcija Rio 2016Tie, kuri seko man Snapchat (Lindenee) vai Instagram (@lindenee), noteikti ir pamanījuši nelielus sneak-peak. Pasākums bija tiešām lielisks, tāpat kā pati kolekcija - jūtos vēl pagodinātāka esot par vienu no 4F vēstnešiem !

Kolekcija sastāv no 3 daļām : apģērbs oficiāliem pasākumiem (atklāšanas un noslēguma ceremonijām), sporta aktivitātēm (treniņiem) un brīvajam laikam (tai skaitā arī oficiālajām tikšanām Olimpisko spēļu laikā). Tā arī ir papildināta ar apaviem, aksesuāriem, saulesbrillēm un somām - lai sportistiem nekā netrūktu. (Un tā baltā kleita - vai tā nav brīnišķīga ?)

Olimpiskās kolekcijas vadmotīvs ir pīne, kura simbolizē spēku un vienotību. Tā parādās gan zīmējumos, gan dekoratīvās detaļās, gan lāzergriezumos uz auduma. Krāsu palete ir ieturēta latviskos toņos - balta, karmīnsarkana, spilgti sarkana, pelēka un smilškrāsas.

Rio 2016 sporta apģērbi ir veidoti no ultramoderniem materiāliem. Audumi ir ūdensnecaurlaidīgi, bet vienlaikus elpojoši. Bezvīļu sporta krekli ir hipoalerģiski un spēj saglabāt ādas dabisko bakteriālo līdzsvaru kas kavē baktēriju izdalīšanos un kontrolē aromātu. 4F īpaši lepojas ar kompresijas rakstu, kurš padara apģērbu pieguļošāku ķermenim un tādējādi atbalsta muskuļus aktivitātes laikā. 

Pirmo reizi katram sportistam tika veidots individuāls apģērbs - noņemti mēri un uzklausītas sportistu vēlmes un izjūtas. Uz modes skates mēles kāpa arī mūs Olimpieši - Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš, Gunta Latiševa-Čudare un Anastasija Grigorjeva, izpelnoties jūsmīgus aplausus.

Latvijas Olimpiskās Komandas sporta apģērbu kolekciju Rio 2016 pavisam drīz būs iespēja apskatīt arī 4F veikalā Riga Plaza, bet vasaras sākumā 4F veikalos tie būs arī nopērkami. Es noteikti nākšu pēc baltā lietusmēteļa !


YOU MAY ALSO ENJOY