🇱🇻Vakariņas ar Avon Restorānā MUTE

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Decembra sākumā AVON ielūdza blogerus uz agrajām vakariņām restorānā MUTE. Mūs sagaidīja zīmola pārstāvji no Latvijas un Lietuvas, kuri pastāstīja par jauno konceptu - Beauty For A Purpose un iepazīstināja ar jaunākajiem produktiem: LUXE līniju un smaržām Outspoken Party by Fergie.

Pasākums izvērtās ļoti skaists un pat mājīgs - īstās Ziemassvētku noskaņās. Mēs runājām par sieviešu spēku, atcerējāmies tās daudzās dāmas, kuras mainīja pasauli (Mrs. Albee bija pirmā sieviete uzņēmēja 1886.g., Marie Curie ieguva Nobela prēmiju 1911.g., bet Valentina Tereshkova bija pirmā sieviete, kura aizlidoja kosmosā 1963.g.). Ar jauno moto Skaistums ar nozīmi AVON cenšas iedrošināt sievietes justies skaistām, pilnvērtīgām un apmierinatām tādām, kādas mēs JAU esam.

Un tieši tādām - visskaistākām, visgudrākām un visveiksmīgākajām ir sagatavota jauna LUXE produktu līnija, kurā var atrast pilnu klāstu ar dekoratīvo kosmētiku bagātīgā zeltītā iepakojumā. Tos gan īsti nesanāca iztestēt, bet Perfectly Matte Lūpukrāsa gan mūs pārsteidza - tā klājas tik maigi kā balzāms un pēc brīža tiešām paliek matēta (skalā 1-100, kur 1 ir vismatētākais, tā ir ieguvusi 5-9 punktus, kamēr vairums lūpukrāsu atrodas kategorijā 30-50). Un visbeidzot pēdējais jaunums - smaržas veidotas sadarbībā ar Fergie. Outspoken Party ir saldas un draiskas. Mēs tās dabūjām dāvanā, bet es vēl neatpakoju, jo man patīk izlietot vienu produktu pirms sāku nākamo (weirdooo, I know :D).

Liels paldies AVON par burvīgo vakaru - viss bija ļoti skaisti, garšīgi un interesanti ! Un īpašs paldies par fotogrāfa klātesamību, kas ļāva mums tiešām atpūsties un izbaudīt vakaru !


YOU MAY ALSO ENJOY