🇱🇻CHOPARD Happy Diamonds 40. Gadadiena

Atcerieties, es apņēmos stāstīt jums par pasākumiem asap ? Nav labāka laika par Jaungada apņemšanos īstenošu kā decembris ! Piektdien, 9. decembrī juviliernams Chopard atzīmēja kolekcijas Happy Diamonds 40. gadadienu. Tikai vienu dienu bija iespēja ne vien apskatīt, bet pat uzmērīt šos un citus meistardarbus.

Rīgas Boutique es biju pirmo reizi (lai gan neskaitāmas reizes esmu gājusi garām ar sapņainu skatienu). Par Chopard uzzināju vairākus gadus atpakaļ, kad Kristina Bazan sāka ar viņiem sadarboties un tolaik man šķita nereāli, ka kaut kas tik pasakains varētu pieskarties manai dzīvei. Bet te nu es esmu - Chopard pasākumā ar dimantu pulksteni uz rokas. Dreams do come true.

Zīmols Chopard radās jau 19. gadsimtā, kad fermera dēls Louis-Ulysse Chopard sāka veidot augstas kvalitātes izsmalcinātus kabatas pulksteņus. Pateicoties viņam visā pasaulē Šveice asociējas ar kvalitāti un uzticamību.

Sākotnēji vīriešiem paredzētā pulksteņu kolekcija Happy Diamonds guva iedvesmu no ūdens pilieniem, kuri, atstarojot gaismu, izskrāso to visās varavīksnes krāsās. Īpaši izstrādāta sistēma sastāv no diviem safīra kristāla slāņiem, starp kuriem brīvi pārvietojas dimanti. Laika gaitā kolekcijai tika pievienoti arī sieviešu pulksteņi, kaklarotas, kuloni, gredzeni un auskari.

Paldies Madarai (Call Me Maddie) par kompāniju un bildēm Insta !

OUTFIT
BLŪZE VIKTORIJA MIRONOVA DESIGN
 SVĀRKI MOHITO

Jau apskatot juvilierizstrādājumus acis mirdzēja, taču uzmērot… Es izvēlējos nokarenus auskarus, vienkāršu gredzentiņu ar dimantu no saderināšanās kolekcijas (a girl can dream, right ?) un pulksteni. Vai man jums jāstāsta, ka negribēju tos vilkt nost ? 

Šī bija pasakaina pēcpusdiena, kas ļāva sajusties kā princesei. Lai tikai uz 5 minūtēm, bet šo sajūtu es atcerēšos, un tas ir galvenais ! Jūs jau ziniet, ko viņi saka - diamonds are a girls best friends. 

Paldies Chopard par uzaicinājumu !


YOU MAY ALSO ENJOY