🇱🇻DIOR Backstage Event

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Vienīgais attaisnojums šampanieša dzeršanai piektdienas rītā ir brokastis ar DIOR. Šis ir pēdējais un gaidītākais trakās pagājušās nedēļas pasākums, par kuru degu nepacietībā jums pastāstīt !

D Fab tika iekārtota backstage stilā - ar make-up galdiņiem, foto gaismām un sarkano paklājiņu pie DIOR sienas. 

Prezentācija sākās ar priekšnesumu no 3 pavāru restorāna Tam labam būs augt. Lūpu spīdumi DIOR Lip Gloss Ultra Addict tika apspēlēti ar dažādām mērcēm - zemeņu, dzērveņu, biešu, pesto un citām, kuras mēs uzreiz (pēc fotogrāfēšanas) nogaršojām ar debešķīgo, pašcepto maizīti.

Par jaunajiem produktiem un make-up tendecēm mums stāstīja Christian Dior eksperts Chris Nadziejewiec. Dabūjām arī sneak-peak gaidāmajā vasaras kolekcijā, kura parādīsies aprīļa vidū. Nedrīkstu pagaidām izpaust visas fantastiskās detaļas, bet noteikti iesaku pievērst uzmanību nagu lakām #justsaying.

DIOR Poison Girl ir radīts jaunai, brīvai un seksīgai sievietei. Likās, ka aromāts galīgi nav mans, bet mājās izmēģināju testerīti un dīvainā kārtā tas mani ievilka. Nav tā, ka mīlu šo rūgti saldo smaržu, bet tā piesaista - kaut kāds maģisks poison tajā visā ir ! 

Šis mazais tehnoloģiskais brīnums spēj precīzi noteikt ādas toni - to vienkārši jāpieliek pie kakla un jānospiež podziņa. Uz ekrāna parādās piemērotākie toņu numuri no ikvienas DIOR produktu līnijas - tonālajiem krēmiem, konsīleriem, vaigu sārtumiem utt. Runājot par tonālajiem krēmiem, izmēģināju DIORSKIN Forever un varu teikt, ka tas ir amazing - gaidiet atsauksmi drīzumā !

Liels paldies DIOR par ielūgumu !

FOTO MĀRIS LAZDĀNS


YOU MAY ALSO ENJOY