šŸ‡±šŸ‡»DR. HAUSCHKA 50. Gadu Jubileja & Jaunās Make-Up Kolekcijas Prezentācija

Nedēļa iesākās mums ļoti pelēcÄ«gā un lietānā noskaņā, tāpēc pats laiks pakavēties patÄ«kamās atmiņās. 7. februārÄ« apmeklēju ļoti skaistu pasākumu - Dr. Hauschka 50. gadu jubilejas svinÄ«bas un jaunās make-up kolekcijas prezentāciju. Å ajā ļo-oti aukstajā, bet saulainajā dienā mēs pulcējāmies Kalnciema Kvartāla VÄ«na istabā, kas, pateicoties koka apdarei un vitrāžas stikliem, radÄ«ja ļoti mājÄ«gu un siltu noskaņu.

Kad viesi bija atraduÅ”i savas vietas pie eleganti uzklātajiem galdiņiem, sākās pirmā daļa, kuras laikā tikām iepazÄ«stināti ar zÄ«mola tapÅ”anas vēsturi. Malkojot rožu limonādi, aizgrābti klausÄ«jāmies par Hauschkas kunga un mazāk pazÄ«stamās kompanjones Elizabeth Sigmund lÄ«kumoto ceļu lÄ«dz dabÄ«gas kosmētikas izveidei. 

Pasākuma otrajā daļā Dr. Haushcka vizāžiste veica make-up paraugdemonstrējumus, izmantojot produktus no jaunās make-up kolekcijas. Protams, mēs bijām ieintriģēti un nevarējām sagaidīt, kad varēsim visu aptaustīt un nosvačot !

Jaunajā make-up kolekcijā ir 81 produkts lÅ«pām, acÄ«m un sejai. Par godu zÄ«mola jubilejai tika mainÄ«ts arÄ« visas lÄ«nijas dizains - tumÅ”i violetais iepakojums ar baltiem un zaļiem burtiem atspoguļo produktu augsto kvalitāti, bet organiskā forma viegli ieguļ rokā. Visiem produktiem piemÄ«t kopjoÅ”as Ä«paŔības, bet to krāsu piedāvājums ir daudz plaŔāks nekā iepriekÅ”. 

Dr. Hauschka dekoratÄ«vās kosmētikas sastāvā ir dabÄ«gās izcelsmes minerālpigmenti, kas neļauj grimam izskatÄ«ties mākslÄ«gi. Vēl viena bÅ«tiska lieta - viens un tas produkts izskatÄ«ties atŔķirÄ«gi dažādām sievietēm, jo krāsas sadarbojas ar ādas pigmentāciju.

Pirmie iespaidi par produktiem ir ļoti pozitÄ«vi ! Ne vien mani patÄ«kami pārsteidza tonālie krēmi, kas momentā iesÅ«cās ādā un saplÅ«da ar to, radot ļoti patÄ«kamu sajÅ«tu. Mani noteikti ieintriģēja koriģējoÅ”ais pÅ«deris, kas par laimi atradās arÄ« dāvanu maisiņā, tāpēc drÄ«zumā gaidiet atsauksmi ! Es arÄ« ieteiktu pievērst uzmanÄ«bu lÅ«pukrāsām - ārkārtÄ«gi patÄ«kamas tekstÅ«ras, ļoti nēsājami toņi un plaÅ”a nude izvēle. 

Jaunā make-up līnija būs pieejama veikalos Biotēka, Stockmann, Debenhams un citviet no 1. marta !

Paldies par ielūgumu Dr. Hauschka Latvia !


YOU MAY ALSO ENJOY