DR. HAUSCHKA 50. Gadu Jubileja un Jaunās Make-Up Kolekcijas Prezentācija

Nedēļa iesākās mums ļoti pelēcīgā un lietānā noskaņā, tāpēc pats laiks pakavēties patīkamās atmiņās. 7. februārī apmeklēju ļoti skaistu pasākumu - Dr. Hauschka 50. gadu jubilejas svinības un jaunās make-up kolekcijas prezentāciju. Šajā ļo-oti aukstajā, bet saulainajā dienā mēs pulcējāmies Kalnciema Kvartāla Vīna istabā, kas, pateicoties koka apdarei un vitrāžas stikliem, radīja ļoti mājīgu un siltu noskaņu.

Kad viesi bija atraduši savas vietas pie eleganti uzklātajiem galdiņiem, sākās pirmā daļa, kuras laikā tikām iepazīstināti ar zīmola tapšanas vēsturi. Malkojot rožu limonādi, aizgrābti klausījāmies par Hauschkas kunga un mazāk pazīstamās kompanjones Elizabeth Sigmund līkumoto ceļu līdz dabīgas kosmētikas izveidei. 

Pasākuma otrajā daļā Dr. Haushcka vizāžiste veica make-up paraugdemonstrējumus, izmantojot produktus no jaunās make-up kolekcijas. Protams, mēs bijām ieintriģēti un nevarējām sagaidīt, kad varēsim visu aptaustīt un nosvačot !

Jaunajā make-up kolekcijā ir 81 produkts lūpām, acīm un sejai. Par godu zīmola jubilejai tika mainīts arī visas līnijas dizains - tumši violetais iepakojums ar baltiem un zaļiem burtiem atspoguļo produktu augsto kvalitāti, bet organiskā forma viegli ieguļ rokā. Visiem produktiem piemīt kopjošas īpašības, bet to krāsu piedāvājums ir daudz plašāks nekā iepriekš. 

Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas sastāvā ir dabīgās izcelsmes minerālpigmenti, kas neļauj grimam izskatīties mākslīgi. Vēl viena būtiska lieta - viens un tas produkts izskatīties atšķirīgi dažādām sievietēm, jo krāsas sadarbojas ar ādas pigmentāciju.

Pirmie iespaidi par produktiem ir ļoti pozitīvi ! Ne vien mani patīkami pārsteidza tonālie krēmi, kas momentā iesūcās ādā un saplūda ar to, radot ļoti patīkamu sajūtu. Mani noteikti ieintriģēja koriģējošais pūderis, kas par laimi atradās arī dāvanu maisiņā, tāpēc drīzumā gaidiet atsauksmi ! Es arī ieteiktu pievērst uzmanību lūpukrāsām - ārkārtīgi patīkamas tekstūras, ļoti nēsājami toņi un plaša nude izvēle. 

Jaunā make-up līnija būs pieejama veikalos Biotēka, Stockmann, Debenhams un citviet no 1. marta !

Paldies par ielūgumu Dr. Hauschka Latvia !


IESKATIES ARĪ ŠEIT