Vakars Ar Dr. Hauschka & 10 Skaistumkopšanas Noslēpumi

Tikko atgriezos no Hotel Bergs, kur, pateicoties Jūlijas ielūgumam, pavadīju brīnišķīgu vakaru Karim Sattar kompānijā, runājoties par Dr. Hauschka skaistumkopšanas un make-up produktiem. Esmu tik lielā sajūsmā, ka gribu uzreiz pastāstīt jums visu !

Pats Karims sagaidīja katru viesi pie durvīm ar komplimentiem, bet dziļāk stikla logu zālē mūs gaidīja mini-kūkas, augļi un dzērieni, kā arī Dr. Hauschka tonālo krēmu testeri. Līdz šim nebiju mēģinājusi šī zīmola produktus, jo nekad īpaši neinteresējos par eko / dabīgo kosmētiku. Protams, tai ir savi plusi (tā dod daudz labumu ādai) un mīnusi (viens no tiem ir tas, ka nav iespējams izveidot ūdensnoturīgu vai neona make-up). Starp citu, Dr. Hauschka nepiedāvā arī produktus lietošanai naktī, jo uzskata, ka šajā laikā āda pati reģenerējas, un jebkas, ko liek uz tās, aizkavē šo dabīgo procesu.

Lekcija sastāvēja no 3 daļām : pirmajā daļā Karims izvēlējās dāmu no auditorijas un uzklāja viņai dienas make-up, otrajā daļā modelei tika izveidots perfekts laineris un trešajā daļā - apjomīgākas lūpas un smokey eyes. Visam pa vidu Karims noteica tonālā krēma toni un krāsu paleti katrai viešņai (izrādās, ka man nepiestāv melns laineris un vispār melna krāsa, damn).

Žēl, ka man nebija līdzi piezīmju grāmatiņas, bet šie ir 10 svarīgāie padomi, kurus atcerējos ! Tie gan strādā ar Dr. Hauschka produktiem, tāpēc nevaru apgalvot, ka ar citu zīmolu produktiem arī sanāks.

1. Lai maskētu apsārtumu / pumpas izmanto pūderi, tad tonālo krēmu, tad atkal pūderi.

2. Lai iegūtu apjomīgākas lūpas, uzklāj gaišas acu ēnas ap ārējo lūpu līniju. Šo triku bieži izmanto žurnālu fotosesijās.

3. Perfektai lainera līnijai - uzliec punktus abās acu ārējo katiņu pusēs un savieno. Otrs variants - uzvelc līniju ar pelēku acu zīmuli (jo to ir vieglāk pielabot) un pa virsu velc gēlveida laineri.

4. Uzklāj konsīleri tikai acu iekšējos stūrīšos un sapludini ar pirkstu. Nav nepieciešamības uzklāt to līdz vaigu kauliem.

5. Lai būtu vieglāk uzklāt skropstu tušu, saliec tušas birstīti 90° leņķī (bet dari to vienreiz, nevis katru reizi turp un atpakaļ).

6. Lai izlabotu make-up kļūdas, kā piemēram, tušas pleķus, uzklāj nedaudz tonālā krēma uz vates kociņa un noņem ar to traipus. Tas, atšķirībā no make-up noņēmēja, neatstās caurumus.

7. Naktī ļauj ādai atpūsties un pašai atjaunoties, tāpēc nelieto nekādu kosmētiku.

8. Pārāk daudz mitrinošā līdzekļa mazinās make-up noturību.

9. Lai no parastas skropstu tušas izveidotu ūdensnoturīgu, uzklāj uz skropstās tušu, uzliec melnas acu ēnas uz pirmā un otrā pirksta, un saspied starp tiem skropstas. Karims zvērēja, ka tā varot iet peldēties.

10. Lai acu ēnas kļūtu matētas (visām Dr. Hauschka acu ēnām ir satīna finišs), paņem ar otiņu ēnas un tad caurspīdīgo pūderi.

Papildus praktiskajiem padomiem, Karims mums pastāstīja, kā veidoja Amy Whinehouse make-up priekš MTV, un kā netīšām sabojāja Roberto Cavalli kleitu ar tonālo krēmu 700 profesionāli make-up mākslinieku priekšā. Karims piepildīja visu telpu ar tik pozitīvu enerģiju un iedvesmoja mani ienirt dziļāk dabīgās kosmētikas lauciņā.


IESKATIES ARĪ ŠEIT