šŸ‡±šŸ‡»PASĀKUMS | DRIU Beauty Prezentācija

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Laiks tieŔām skrien nemanot - tikko sapratu, ka pagāja jau gandrÄ«z mēnesis kopÅ” apmeklēju DRIU Beauty prezentāciju. Ar nelielu novēloÅ”anos stāstu jums par Å”o jaunumu Latvijas kosmētikas tirgÅ« !

Lietuvā radÄ«tais luksusa klases zÄ«mols apvieno dabÄ«gas un sintētiskas izcelsmes sastāvdaļas, lai radÄ«tu produktus, kuri bÅ«tu Ä«paÅ”i piemēroti Baltijas reÄ£ionā dzÄ«vojoÅ”ajām sievietēm. Driu Beauty Wise Cosmetics uzlabo ādas stāvokli, aizsargā no apkārtējās vides un aizkavē novecoÅ”anās procesus. Kā atzina zÄ«mola radÄ«tāja Indrė Urbanavičienė, nav iespējams atbrÄ«voties no krunciņām tikai ar krēmu palÄ«dzÄ«bu - tie var tikai maksimāli aizkavēt to veidoÅ”anos.

LÄ«nija tika radÄ«ta sadarbojoties ar Lietuvas VeselÄ«bas zinātnes Universitāti (Lithuanian University of Health Sciences) un tajā ietilpst 13 produkti katram ādas tipam - attÄ«roÅ”a emulsija, toniks, krēmi, serums. Indrė uzskata, ka ādai ap acÄ«m nav nepiecieÅ”ama pastiprināta kopÅ”ana, tāpēc sērijā nav acu zonai paredzētu produktu.

Izmēģināju dāvanā saņemot DRIU Beauty Serum paraudziņu un varu teikt, ka produkts ir ļoti patīkams uz ādas. Produktu kvalitāte un iepakojums atstāja ļoti pozitīvu iespaidu, noteikti iesaku izmēģināt DRIU Beauty dāmām pēc 35 ! Latvijā DRIU Beauty Wise Cosmetics ir nopērkami veikalā 8 ROOMS Galleria Riga.

DRIUBEAUTY.LT | FACEBOOK/DRIUBEAUTY |
FACEBOOK/8ROOMSSHOWROOM | INSTAGRAM @8ROOMSSTORE

PHOTOS ULDIS VILKS

ADRESE GALLERIA RIGA, DZIRNAVU IELA 67, RÄŖGA, LATVIJA

 

YOU MAY ALSO ENJOY