🇱🇻DRIU Beauty Prezentācija

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Laiks tiešām skrien nemanot - tikko sapratu, ka pagāja jau gandrīz mēnesis kopš apmeklēju DRIU Beauty prezentāciju. Ar nelielu novēlošanos stāstu jums par šo jaunumu Latvijas kosmētikas tirgū !

Lietuvā radītais luksusa klases zīmols apvieno dabīgas un sintētiskas izcelsmes sastāvdaļas, lai radītu produktus, kuri būtu īpaši piemēroti Baltijas reģionā dzīvojošajām sievietēm. Driu Beauty Wise Cosmetics uzlabo ādas stāvokli, aizsargā no apkārtējās vides un aizkavē novecošanās procesus. Kā atzina zīmola radītāja Indrė Urbanavičienė, nav iespējams atbrīvoties no krunciņām tikai ar krēmu palīdzību - tie var tikai maksimāli aizkavēt to veidošanos.

Līnija tika radīta sadarbojoties ar Lietuvas Veselības zinātnes Universitāti (Lithuanian University of Health Sciences) un tajā ietilpst 13 produkti katram ādas tipam - attīroša emulsija, toniks, krēmi, serums. Indrė uzskata, ka ādai ap acīm nav nepieciešama pastiprināta kopšana, tāpēc sērijā nav acu zonai paredzētu produktu.

Izmēģināju dāvanā saņemot DRIU Beauty Serum paraudziņu un varu teikt, ka produkts ir ļoti patīkams uz ādas. Produktu kvalitāte un iepakojums atstāja ļoti pozitīvu iespaidu, noteikti iesaku izmēģināt DRIU Beauty dāmām pēc 35 ! Latvijā DRIU Beauty Wise Cosmetics ir nopērkami veikalā 8 ROOMS Galleria Riga.

DRIUBEAUTY.LT | FACEBOOK/DRIUBEAUTY |
FACEBOOK/8ROOMSSHOWROOM | INSTAGRAM @8ROOMSSTORE

PHOTOS ULDIS VILKS

ADRESE GALLERIA RIGA, DZIRNAVU IELA 67, RĪGA, LATVIJA

 

YOU MAY ALSO ENJOY