🇱🇻EISENBERG Sublime Tan & Moisturiser For Men Prezentācija

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Ļoti vējainā trešdienas pusdienlaikā, 26. aprīlī, restorānā Sunset Lounge, tika prezentēta jaunā EISENEBRG kolekcija Sublime Tan kā arī īpašs produkts vīriešu sejas ādas kopšanai. Jāsaka, ka zīmols, kā vienmēr, ir uzdevumu augstumos, piedāvājot mums ne vien vienas no pasaulē efektīvākajām formulām, bet arī pārdomātus un ērtus iepakojumus.

Būsim godīgi, mums visiem patīk laiskoties saulītē, lai gan zinām par tās kaitīgo ietekmi. Bet ko darīt, ja mūsu platuma grādos ir tik katastrofāls vitamīna D trūkums, ka palikt iekštelpās saulainā dienā šķiet kā grēks ? 

EISENEBRG radītā pretnovecošanās sauļošanās līnija ļauj ādai saņemt no saules labāko, palīdzot iegūt vienmērīgu iedegumu, vienlaicīgi pasargājot to. Par galveno līnijas sastāvdaļu ir kļuvis Ēdelveisa ekstrakts, kas pateicoties augstajai flavonoīdu koncentrācijai, efektīvi cīnās ar saules izraisīto šūnu oksidāciju. Par aizsardzību atbild arī UVB/UVA filtri, kas aizkavē eritrēmu un priekšalicīgu ādas novecošanos. Visi produkti nesatur krāsvielas un parabēnus, ir dermatologu testēti un saņēmuši augstāko rezultātu Japānas PA testā (PA+++), kas norāda un augstāko aizsardzības pakāpi. Kā jau visi zīmola produkti, arī Sublime Tan ir bagātināta ar Trio-Molekulāro® formulu, kas atjauno ādu, apgādā to ar skābekli un rūpējas par pretnovecošanās efektu. 

Līnijā Sublime Tan ietilpst :

  • Pretnovecošanās sejas aizsargkrēms (SPF 15, SPF 30, SPF 50+)

  • Pretnovecošanās ķermeņa aizsargkrēms (SPF 15, SPF 30)

  • Sauļošanās eļļa sejai un ķermenim SPF 6

  • Pretnovecošanās sejas krēms pēc sauļošanās

  • Pretnovecošanās ķermeņa krēms pēc sauļošanās

  • S.O.S. maska pēc sauļošanās sejai un ķermenim

Jaunie 50ml un 100ml iepakojumi ir piemēroti ceļošanai ar lidmašīnu un matētais pārklājums neļauj tiem izslīdēt no rokām. EISENBERG Sublime Tan līnija būs pieejam veikalos Douglas un cena solās būt draudzīgāka nekā iepriekš !

Atcerieties, es jums stāstīju par EISENEBERG Soothing Repairing Cream, kas ir radīts jutīgai ādai ? Ļoti līdzīgs produkts tagad tiek piedāvāts arī vīriešiem - EISNEBRG FOR MEN Essential Soothing Moisturiser. Šī emulsija mitrina, nomierina apsārtušu un jutīgu ādu, kā ari aizsargā no klimata izmaiņām un apkārtējās vides piesārņojuma. Pats labākais ir tas, ka produktu var lietot gan sejas ādai, gan acu zonai !

Emulsija ir bagātināta ar Trio-Molekulāro® formulu, kurai ir pretnovecošanās iedarbība (to var arī neteikt vīriešiem), aveņu lapu pirmšūnu ekstraktu, kuram ir izcilas pretiekaisuma un DNS aizsargājošas īpašības, Jojoba eļļu, Šī sviestu, E un C vitamīniem un bisabolu. Produkts ir hipoalerģisks, nesatur krāsvielas, smaržvielas un parabēnus. Drīzumā veikalos Douglas !

Paldies Douglas Latvia un EISENBERG Paris par uzaicinājumu !


YOU MAY ALSO ENJOY