Galerija Istaba

FOTO : MIKS RAMĀNS

Galerija Istaba ideāli atbilst savam nosaukumam. Pirmajā stāvā šeit ir galerija - veikals ar Latvijas dizaineru darinājumiem. Liekas, ka šeit ir viss - krūzes ar asprātīgiem uzrakstiem, krāsainas klades un kalendāri, pastkartes, spilgtas adītas cepures, matu rotas ar putniem, koka tauriņi, dzīvnieku maskas, mazas glezniņas un vēl daudz kas... 

Otrajā stāvā, kurš īstenībā ir balkons, no kura var redzēt veikalu lejā, ir ierīkots bārs - restorāns. No šejienes arī otrā nosaukuma daļa, jo tas ir iekārtots kā istaba. Galdiņi ir novietoti gar trim sienām, un katrs no tiem ir pilnīgi savādāks - krēsli, galdi, lampiņas, mazi dekoriņi.

Šeit nav ēdienkaršu - vienkārši pasakiet viesmīlei, uz ko esiet noskaņojušies (deserts, salāti vai zupa) un viņa piedāvās opcijas. Mēs izvēlējāmies salātus ar vistu, kurus pasniedza tieši tad, kad bijām notiesājuši silto, svaigi cepto maizīti ar piedevām. Vēl viens pārsteigums - salāti tika atnesti uz viena liela šķīvja, lai katrs varētu sev uzlikt, cik vēlas. Manuprāt, tas ir ģeniāls risinājums pārīšiem, kad sievietes netiek galā ar porciju, bet vīrieši mūždien jūtas nepaēduši. Puķainie vintāžas trauki gan neietekmēja garšu, bet ļoti iepriecināja mani kā vizuālu cilvēku. 

Apkopojot savu pieredzi : jauka vieta, kur nesteidzīgi nobaudīt pusdienas brīvdienā un nopirkt oriģinālu dāvanu.

SEKO : GALERIJA ISTABA FACEBOOK | INSTAGRAM @GALERIJA_ISTABA

ADRESE : KR. BARONA IELA 31A, RĪGA, LATVIJA

 
 

IESKATIES ARĪ ŠEIT