🇱🇻HALENS & CELLBES AW 16/17 Modes Skate

11. oktobrī, krietnu laiku pirms Riga Fashion Week sākuma, Zviedrijas apģērbu zīmoli Halens & Cellbes prezentēja savu AW 16/17 kolekciju krāšņā modes skatē. Pasākums norisinājās jaunājā viesnīcā Pullman Riga Old Town Hotel. Man bija tas prieks un gods būt starp viesiem un izbaudīt jaunākās tendences, kokteiļus un patīkamu kompāniju.

Šeit mēs ar Kamilu no Sugarmakeup fočējamies stikla kastē. Bija ļoti dīvaina sajūta, iekāpjot tajā, jo visu laiku likās, ka aiz muguras ir siena, lai gan vēl bija gana vietas. Optiskā ilūzija ! Sanāca foršs GIF, tikai nedrīkst ilgi skatīties, lai galva nesareibst.

Diezgan ilgu laiku nostāvējām stikla mākslinieka stūrītī. Artūrs Virbulis viesu acu priekšā veidoja stikla dzīvnieciņus - tam, kurš uzminēja dzīvnieka vārdu, tas tika dāvanā !

Kopā modes skatē tika parādīti 40 tēli, kurus sagatavoja slavenību stiliste un modes māksliniece Indra Salcēviča. Starp modelēm uz mēles parādījās arī sabiedrībā pazīstami cilvēki. Zemāk ilzase ar maniem favorītiem.

Galvenās Halens šoruden raksturīgās krāsas ir meža zaļā, dažādi pelēkie un bordo toņi. Šajā rudens kolekcijā ir daudz sievišķīgu kleitu — piegulošu un zvanveida, maksi un A silueta —, kārtainu adījumu, vestu, krekljaku un bleizeru, - stāsta modes skates stiliste Indra Salcēviča.

Cellbes rudens kolekcijā ir divas galvenās tendences — Eleganta klasika un Sievišķīgas detaļas. Galvenās kolekcijā redzamās krāsas ir dabas iedvesmoti zemes toņi — violets, rūsas un sūnu zaļš.

Blogeru kopbilde ! No kreisās puses : Madara no Call Me Maddy, es, Ļuba no Troya's Land, Kamila no Sugarmakeup, Arta no Arta's Place un Katrīna no RoseLouxembourg.

Paldies A.W. Olsen & Partners par ielūgumu !


YOU MAY ALSO ENJOY