🇱🇻Izstāde 'Ceļojums Uz Nekurieni'

Otrdienas vakarā, 23. februārī, apmeklēju izstādes Ceļojums uz Nekurieni atklāšanu Dekoratīvās Mākslas un Dizaina Muzejā. Viesu bija ļoti daudz, tāpēc pilnībā izbaudīt pašu izstādi bija grūti, taču neizsakāms prieks par to, ka māksliniekiem tika izrādīts tik liels atbalsts !

Izstāde-izrāde ļauj izkāpt no ikdienas rutīnas rāmjiem un paraudzīties uz dzīvi ar sapņotāju acīm. Abu māsklsinieku - Artura Riņķa un Ivetas Vaivodes fantāziju spēle ir romantiski naiva, melanholiski smeldzīga un pārpasaulīgi vieda.

Ceļojums Uz Nekurieni ir dialogs laikā un telpā. Lai to atklātu, tiek izmantoti dažādi mediji – sākot ar instalācijām un fotogrāfiju, beidzot ar video, animāciju un skaņu. Ideja par šādas sadarbības iespēju dzima 2013. gada rudenī, iedvesmojoties no Artura Riņķa Kinētiskās mākslas dārza Nekurienes Vidū, kas atrodas Kurzemē, Sabiles apkaimē.

Domāju, ka šāda veida izstāde liksies interesanta arī tiem, kurus parasta eksponātu apskate garlaiko. Es labprāt vēlreiz atgrieztos, lai mierīgā atmosfērā iegrimtu šajā fantāziju ceļojumā.

PHOTOS INGUS BAJARS

LNMM.LV/DMDM | FACEBOOK | TWITTER @DMDM_MUZEJS

PASĀKUMS CEĻOJUMS UZ NEKURIENI

LAIKS 24. FEBRUĀRIS - 10. APRĪLIS 2016

VIETA DEKORATĪVĀS MĀKSLAS UN DIZAINA MUZEJS | 10/20 SKĀRŅU IELA, RĪGA, LATVIJA


YOU MAY ALSO ENJOY