🇱🇻Japānas Mūsdienu Dekoratīvi Lietišķās Mākslas Izstāde

peppercakes-japanas-maksla

Pagājušā gada beigās es apņēmos vairāk pavadīt brīvo laiku kultūras pasākumos. Man ļoti patīk muzeji, izstādes, lekcijas, bet kaut kā tā ir iegājies, ka tie nav got-to events brīvdienās. Pirmkārt, jāsāk laikam ar to, ka man ir problēma ar atpūtu, jo vienmēr liekas, ka kaut kas ir jādara, jādara, jādara un kad beidzas enerģija darboties, es atlūztu skatoties seriālu. Skumji, es zinu

Ja jūs, tāpat kā es, apņēmāties papildināt savu dzīvi ar kādu gramu kultūras, iesaku apmeklēt jauno izstādi Japānas Dekoratīvi Lietišķā Māksla Dekoratīvās Mākslas un Dizaina Muzejā. Es apskatīju ekspozīciju preses konferences laikā pirms izstādes atklāšanas, lai mierīgā garā safotografētu dažas bildes, ar kurām pakārdināt jūs. 

Mani pārsteidza stilu dažādība - ikviens atradīs kaut ko savai gaumei - minimālsti, etno-cienītāji, izsmalcināti mākslas pazinēji. Izrādās, ka Japānā dekoratīvi lietišķā māksla ir ārkārtīgi populāra un katrā sevi cienošā lielveikalā ir atsevišķa nodaļa ar vietējo mākslinieku darinājumiem, kurus pērk ne vien tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. 

Viens no maniem mīļākajiem eksponātiem bija zelta sfēra (pēdējā bilde), kurš izrādījās arī visdārgākais priekšmets izstādē. Kurš ir jūsu favorīts ? 

 lnmm.lv/dmdm | Facebook | Twitter @dmdm_muzejs

PASĀKUMS Japānas mūsdienu dekoratīvi lietišķā māksla
LAIKS 13. janvāris - 7. februāris 2016
VIETA Dekoratīvās Mākslas un Dizaina Muzejs / 10/20 SKĀRŅU IELA, RĪGA, LATVIJA

 

YOU MAY ALSO ENJOY