🇱🇻KIEHL'S Veikala Atklāšana t/c Spice

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Ceturtdien, 23. martā t/c Spice tika atklāts pirmais KIEHL'S veikals Latvijā (neskaitot stūrīti u/v Stockmann). Man bija tas prieks un gods apmeklēt mediju pirms-atklāšanas pasākumu, kura laikā iepazināmies ar zīmola koncepciju, produktiem un pašu veikalu. 

Teikšu jums godīgi - līdz šim nebiju mēģinājusi Kiehl's produktus un pat tā īsti nebiju šiverējusi Stockmann stūrīti. Taču biju dzirdējusi ļo-oti daudz pozitīvas atsauksmes par produktiem, tāpēc jutos visnotaļ ieintriģēta ! 

Tām, kuras tāpat kā es neuzleca uz Kiehl's viļņa pēc tā ienākšanas Latvijā, pastāstīšu nedaudz par pašu zīmolu. Kiehl's dibināja 1851. gadā (!) kā vecās pasaules aptieku Ņujorkas Īstvilidžas apkaimē. Starp citu, veikaliņš ir saglabājies līdz pat šodienai tieši tajā pašā vietā ! 

Viens no Kiehl's vadmotīviem ir produktu kvalitāte - zīmols izmanto dabīgi iegūtas sastāvdaļas, piemēram, lavandu, kumelītes, olīveļļu, dižskābarža ekstraktu, vitamīnu C un daudzas citas, apvienojot ar farmācijas un medicīnas zināšanām. 

Pats veikals ir diezgan maziņš, taču ļoti stilīgs, dzīvespriecīgs un ērti iekārtots. Ķieģeļu sienas, koka apdare, tattoo iedvesmoti zīmējumi kontrastē ar izsmalcinātām lustrām, radot Ņujorkas lofta noskaņu. Produkti ir sadalīti plauktos ar uzrakstiem, piemēram, Maksimāla mitrināšanaĶermeņa kopšana, Vīriešiem utt, kas ļauj viegli un ātri atrast nepieciešamo aili. 

Prezentācijas laikā TV šovu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems dalījās savā pieredzē, pastāstīja par sejas ādas kopšanas rituāliem un atklāja mīļākos produktus (bildē zemāk !). 

Pati iepriekš to nezināju, bet gribu nodot jums šo svarīgo info - Kiehl's ir ļoti dāsns un paraudziņiem ! Ir ļoti svarīgi saprast, vai produkts tiešām der tavai ādai, īpaši tāpēc, ka cenu kategorija vairāk sliecas uz augšējo galu. Takā droši ejiet, jautājiet un mēģiniet !

FOTO K. BARDZIŅŠ

Paldies KIEHL'S LATVIA & A.W. OLSEN & PARTNERS par ielūgumu !


YOU MAY ALSO ENJOY