🇱🇻L'OCCITANE Divine Harmony Prezentācija un Veikala Atklāšana t/c Alfa

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

7. septembrī dabīgo ādas kopšanas produktu zīmols L’OCCITANE svinēja veikala atklāšanu t/p Alfa un prezentēja jauno līniju Divine Harmony. Pasākuma tematika tika ieturēta Provansas Brokastu stilā, piedāvājot viesiem šampanieti un austeres (tā es vienmēr iedomājos aristokrātu rītus). Pēc produktu prezentācijas uzstājās Dr. Lauma Valeina, stāstot par sejas ādas novecošanas iemesliem, ar to saistītiem mītiem un veidiem, kā saglabāt ādas jaunību.

Pats L'OCCITANE veikals ir iekārtots provansas noskaņās - silts, saulains un sievišķīgs. Šķiet, ka esi nokļuvis mazā, jaukā bodītē kaut kur dienvidos.

Lūk, mūsu brokastis - austeres, eklēri un mazas maizītes. Atzīšos - es nenogaršoju austeres, jo man nu galīgi nepatīk, cik glumas tās izskatās un pēdējā laikā esmu kļuvusi ļoti picky ēdiena jomā. Taču pārējie viesi tiešām izbaudīja tik izsmalcinātas brokastis.

Un šampanietis, kuru arī nedzēru, jo, ziniet, 11 no rīta mans organisms vēl tam nav gatavs :D 

Katram tika uzdāvināta rozīte ar L'OCCITANE aromātu, kuru daudzas apsēja ap roku vai pie somas. Diemžēl neatceros smaržu nosaukumu, bet tās bija izteikti rožainas.

Kristina Zėringytė-Vasiliauskiene, “C&D Style” izpilddirektore Latvijā un Lietuvā sāka prezentāciju ar nelielu ieskatu zīmola vēsturē un koncepcijā. L'OCCITANE tika dibināts 1976. gadā un papildus augstvērtīgu produktu ražošanai aktīvi darbojas arī sabiedriskajā dzīvē - atbalsta cilvēkus ar redzes traucējumiem dažādās valstīs, kā arī piedalās Burkina-Faso sieviešu ekonomiskājā emancipācijā. 

Līnija Divine Harmony sastāv no 2 produktiem : krēma un seruma. Apvienojot jūras un zemes spēku, tika radīts jaunības eliksīrs, kurš holistiskā veidā cīnās pret visām ādas novecošanās pazīmēm. Maģsikās sastāvdaļas ir Jania Rubens alģes un salmenes, kuras tiek iegūtas no Korsikas reģiona.

L'OCCITANE Divine Harmony krēms - eļļa
•    Dziļi mitrinā un pabaro ādu,
•    Intensīvi izlīdzinā grumbiņas, padara ādu tvirtāku un uzlabo tās elastību, 
•    Mazinā ādas toņa nepilnības un atgriež jauneklīgu mirdzumu, 
•    Piepilda ādu un atgriež pozitīvas sejas izteiksmes.
CENA €169 | 50 ml

L'OCCITANE Divine Harmony mikro-serums
•    Uzlabo ādas elastības līmeni,
•    Piepilda ādu,
•    Uzlabo sejas kontūru,
•    Izceļ vaigu kaulus,
•    Manāmi tonizē žokļa līniju.
CENA €185 | 30 ml

 

Bildē pa kreisi ir redzamas salmenes jeb ziedi, kuri nekad nenovīst. Pateicoties augstajam fotosintēzes līmenim, tās ir visvairāk piesātinātas ar sauli un aktīvajām molekulām. Savukārt Jania Rubens alģēm piemīt neaptveramas reģenerācijas spējas - tās atjaunojas pat no maza gabaliņa, arī neatrodoties ūdenī.

Izmēģināju produktus uz rokas unvaru teikt, ka tekstūra ir tiešām fantastiski viegla - āda kļuva neticami maiga un svaiga. Vēl tikai pēdējais sajūsmas sauciens par iepakojumiem ! Tie ir ne vien ļo-oti skaisti, bet arī vairākkārt uzpildāmi. 

Dr. Lauma Valeina pastāstīja par ādas novecošanās procesiem, kā arī izkliedēja vairākus mītus, saistītus ar tiem. Domāju, ka par ādas novecošanos jūs esiet daudz dzirdējuši, tāpēc labāk pastāstīšu jums par mītiem.

Mīti par sejas ādas kopšanu:
1. Āda pierod pie kosmētikas.
2. Lietojot kosmētiku, āda pārstāj ražot vajadzīgās vielas.
3. Serumus un aktīvus līdzekļus ir jālieto tad, kad novecošanās pazīmes ir smagas un redzamas.
4. Procedūras nedrīkst veikt pirms ... vecuma.
5. Sākot lietot pretnovecošanās līdzekļus, tie ir jālieto visu mūžu.

Te mēs ar Aneti no PARâdi MODI. Izrādās, ka dzīvojam kaimiņielās :D Līdz šim nebiju mēģinājusi L'OCCITANE produktus, tāpēc ļoti priecājos par dāvanu maisiņu (tur nebija jaunie produkti, btw). 

Vai Jūs esiet lietojuši L'OCCITANE produktus ? Kādus noteikti ir jāizmēģina? 


YOU MAY ALSO ENJOY