🇱🇻MUTE [aizvērts]

peppercakes-mute

Nedēļas sākumā tikos ar Dvīnēm, kuras, starp citu, tikko izlaida jaunu dziesmu un videoklipu (neko vairāk nevaru atklāt pagaidām, bet pavisam drīz jūs uzzināsies, ko meitenes ir sagatavojušas un kādi man jaunumi - pavisam nesaistīti viens ar otru !). Mēs devāmies iedzert kafiju uz restorānu MUTE, kur nopļāpājām daudz ilgāk nekā plānojām.

Ieriekšējo reizi biju šeit Avon pasākumā, un diemžēl man neizdevās neko safotografēt, jo bija ļoti tumšs. Kamēr gaidīju Anu un Katrīnu, uztaisīju dažas bildes, ar kurām papildināt stāstu. Restorāns atrodas pie Tērbatas un Matīsa ielu krustojuma, kas ir nedaudz nomaļāk no centra lielās burzmas. 

MUTE ir sadalīta trīs daļās. Ieejot nokļūstam gaišā, ķieģeļu sienām ieskautā telpā ar leti, plauktiem un milzīgu logu. Tālāk ir neliela starptelpa ar vīnu pudeļu sienu, kurai seko lielākā zāle ar tumšām sienām, stikla jumtu un daudz telpaugiem. Neskatoties uz dominējošo melno un tumši pelēko krāsu, interjers liek justies ļoti mājīgi.

Šeit visu gatavo no vietējiem Latvijā audzētiem produktiem. Paši veidotāji ir nodēvējuši restorānu par garšu laboratoriju, tāpēc domāju, ka pat visizsmalcinātākās un kaprīzākās garšas kārpiņas jutīsies laimīgas. MUTE arī piedāvā nopirkt līdzņemšanai pašu ceptu maizīti un dažus citus pašmāju produktus.

Zinu, ka saku to gandrīz par ikvienu vietu, bet apkalpojošais personāls ir tiešām fantastisks. No viesmīlēm staro teju vai Budas miers, kurš pāriet arī uz apmeklētājiem (vismaz uz mani noteikti - ja esiet bijuši te, ierakstiet komentāros, vai arī jūs to jutāt ?). MUTE ir lieliska vieta, kurā ieturēt pusdienas, piestāt uz tasi kafijas vai sarīkot neaizmirstamu pasākumu. 

MUTE FACEBOOK | INSTAGRAM @MUTEFOOD | TWITTER @MUTEFOOD

ADRESE : TĒRBATAS IELA 63, RĪGA, LATVIJA

 

YOU MAY ALSO ENJOY