🇱🇻NYX Iepazīšanās Vakars

Jūnijā biju vairākos pasākumos, un ne par vienu vēl neesmu jums pastāstījusi (ai, ai, ai) ! Tāpēc tuvākajā laikā sistemātiski un hronoloģiski rādišu jums VISU.

Jūnija pirmajos datumos Cafe Film Noir risinājās NYX Iepazīšanās Vakari. Pirmajā dienā tika aicināti mācekļi, otrajā - profesionāli make-up mākslinieki, bet trešajā dienā (2. jūnijā) - blogeri. Latvijā jau vairākus gadus ir iespēja iegādāties NYX produktus, taču šovasar zīmols oficiāli ienāk tirgū, un drīzumā tiks atvērti vairāki veikali.

No sākuma NYX Baltic menedžere mūs iepazīstināja ar zīmola rašanās vēsturi, filosofiju un jauno re-branding plānu. NYX tika radīts 1999. gadā Losandželosā un nosaukts grieķu nakts dievietes vārdā. Zīmols mērķis ir piedāvāt profesionālas kvalitātes kosmētiku par pieņemamām cenām, lai jaunie make-up mākslinieki varētu atļauties piepildīt savus koferus un neierobežoti izpausties. Brīvība ir viens no NYX atslēgvārdiem !

Otrajā pasākuma daļā make-up māksliniece Aija Ūdentiņa veidoja modelei grimu, izmantojot jaunos Lid Lingerie. Noslēptas lūpu spīduma tūbiņā ar aplikatoru, šīs acu ēnas piešķir delikātu pērļotu mirdzumu un maigu toni plakstiņiem.

Pauzē pēc make-up demonstrējuma mums bija iespēja uzkāpt uz skatuves un izmēģināt visus jaunākos NYX produktus. Mani īpaši ieinteresēja produkts, ar kura palīdzību jebkurām acu ēnām var piešķirt aktuālo slapjo efektu (nevaru atrast mājaslapā - kāds atceras nosaukumu ?

Trešajā daļā Latvijas vlogere Anete Ozoliņa no PARâdi MODI dalījās savās zināšanās un pieredzē, kuras noderēs katram jaunam youtuberim. Kopā pasmējāmies par viņas pirmo video, kuru meitene nevarēja saņemties uzfilmēt 3 mēnešus, kā arī uzzinājām kā viņa tika līdz 7k subscribers.

Vakara noslēgumā tika rīkots make-up konkurss, kurā 15 minūšu laikā bija jāizveido anime grims. Tā nav īsti mana tēma, tāpēc nepiedalījos, bet bija interesanti pavērot ! Ja nu gadījumā kāds ir palaidis garām, tad atgādināšu, ka tiek rīkots konkurss NYX Face Awards, kurā var laimēt ceļojumu uz lielo NYX bāzi Losandželosā !

Visa vakara gaitā darbojās arī NYX Pop-Up Shop kurā varēja iegādāties populārākos produktus. Vēl tikai gribu atzīmēt, cik mīļi izskatās NYX kapkeiki (bildē zemāk) ! 

Paldies NYX Baltics par uzaicinājumu ! 


YOU MAY ALSO ENJOY