🇱🇻POLHEM PR SS17 Preses Diena

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Piektdien, 16. decembrī Polhem PR aicināja uz savu šovrūmu modes un skaistumkopšanas industrijas pārstāvjus, lai iepazītos ar 2017. gada pavasara un vasaras kolekcijām. Noteikti tiem, kuri strādā šajās nozarēs daudzus gadus, šāds grafiks ir ierasts, bet man šķita tik dīvaini apskatīt vasaras apavus un drēbes vēl pirms Ziemassvētkiem !

Man gan sanāca ieskriet uz pavisam īsu brītiņu - žēl, ka neizdevās izbrīvēt vairāk laika, jo pasākums bija tiešām izdevies. Šoreiz varēja satikt daudzu skaistumkopšanas zīmolu pārstāvjus, kuri detalizēti pastāstīja par jaunumiem. Lūk, dalos arī ar Jums nākamās sezonas jaunumos un tendencēs !

Shoe game going strong. Vagabond SS17.

L'Occitane dievīgi smaržojošā kolekcija iedvesmu guvusi no Japānas ķiršu ziedu dārza.

Sausie šampūni Batiste papildina klāstu ar daudz jaunām smaržām gan pilna, gan ceļojumu izmēra iepakojumos. Manuprāt, vieni no labākajiem sausajiem šampūniem ever. Tangle Teezer jaunums - apaļa ķemme matu žāvēšanai ar fēnu.  

COS pavasara / vasaras kolekcija ir tiešām interesanta - plandoši silueti, pārsteidzoši izgriezumi un pat disko audumi ! Noteikti iesaku iečekot veikalos pavasarī !

Tamaris kurpītes - es jau pieskatīju pāri vasarai. 

FOREO ISSA elektroniskās zobubirstes neesmu mēģinājusi, bet jūtos ieintriģēta, zinot to, cik ļoti man patīk sejas attīrīšanas ierīce FOREO Luna.

Women's Secret un Cortefiel SS17 kolekcijas.

Hey, te es ! Kleita no Viktorija Mironova Design - citos leņķos var apskatīt šajā rakstā

Paldies Polhem PR par uzaicinājumu !


YOU MAY ALSO ENJOY